У Виноградові легковик, в який впакувалося щонайменше 8 молодих людей, мало не влетів у супермаркет

У Виноградові легковик, в який впакувалося щонайменше 8 молодих людей, мало не влетів у супермаркет
Учора ввечері, 11 березня о 21:30 к.ч. на розі вулиць Комунальна та Копанська у Виноградові автомобіль Ауді-80 “занесло” в сталеві бордюри місцевого супермаркету. На щастя, на тротуарі та місці для парковки не було інших автомобілів та перехожих. Однак від сильного зіткнення сильно постраждав правий передній бік автомобіля.

 

За інформацією Голосу Карпат, зі слів очевидців, у автомобілі знаходилося щонайменше восьмеро людей, переважно молодь.

Передній пасажир отримав значні травми і доставлений в реанімаційне відділення Виноградівської райлікарні. Ця інформація уточнюється.

Пошкоджений автомобіль доставлений на штрафмайданчик райвідділу поліції евакуатором.

 

 

 

12 березня 2016р.

До теми

Коментарі:

    До цієї новини немає коментарів

Залишити коментар:

Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях образи щодо інших учасників дискусії, будуть забанені модератором без будь-яких попереджень та пояснень. Також дані про таких користувачів можуть бути передані правоохоронним органам, якщо від них надійшов відповідний запит. У коментарі заборонено додавати посилання та рекламні повідомлення!

Необхідні поля позначені наступним символом:*