Поліція затримала чоловіка, який намагався перетнути кордон на краденому "мерседесі"

О 4-й годині ранку 28 квітня на КПП "Захонь-Чоп" було затримано громадянина України, який намагався перетнути кордон на автомобілі Mercedes C 220.
Однак співробітники угорської поліції виявили, що транспортний засіб знаходиться у розшуку на території Чехії. Поліція зазначає, що в першу чергу підозру викликала висока вартість автомобіля, який планували завезти в Україну. Громадянина затримано, розглядається питання про арешт.
До теми
- На Закарпатті затримали військового, який переправляв чоловіків до Словаччини за 5 тисяч доларів
- Спробу незаконного виїзду за кордон викрили прикордонники Мукачівського загону в пункті пропуску «Вилок»
- Поблизу кордону з Угорщиною прикордонники зупинили групу порушників
- На кордоні з Угорщиною теща намагалася «купити» у прикордонників пропуск для зятя
- Закарпатські прикордонники затримали трьох громадян Індії поблизу кордону зі Словаччиною
- 13 тис дол за організацію незаконного переправлення через держкордон: на Закарпатті ліквідовано канал втечі до Румунії
- На Закарпатті двоє чоловіків пропонували прикордонникам хабар
- Спокусилися на закордон: на околиці Чопа затримали трьох львів'ян призовного віку
- На Рахівщині викрили схему незаконного переправлення чоловіків призовного віку через держкордон до Румунії
- «Вікно» не відчинилося: прикордонники затримали трьох юнаків поблизу кордону зі Словаччиною
- Прикордонники затримали групу порушників, які намагалися потай перейти кордон з Угорщиною
- Сумчанин пропонував закарпатським прикордонникам хабар за безперешкодний перетин кордону
- Двоє киян організували на Закарпатті канал незаконного переправлення осіб через кордон
- 18-річний таксист за 6300 євро намагався переправити клієнта за кордон
- Двоє чоловіків з Харківщини 14 днів шукали кордон - прикордонники зупинили їх за 100 метрів від держрубежу
- Поблизу кордону зі Словаччиною зупинили четвірку правопорушників
- На Рахівщині поліція затримала зловмисника, який намагався переправити через кордон до Румунії жителя Донеччини
- На Закарпатті затримали 25-річного жителя Івано-Франківщини, який мав намір незаконно потрапити в Румунію
- Трьох порушників кордону відшукали прикордонники у високогір’ї за допомогою безпілотника
- Намагались підкупити прикордонників: правоохоронці затримали ухилянтів у трьох областях, зокрема й на Закарпатті
До цієї новини немає коментарів