Представники славної династії - в Ужгороді

Делегація з Австрії на чолі з нащадками династії Габсбургів - Гертою Маргаретою Габсбург-Лотрінген та її чоловіком Шандором - перебуває на Закарпатті. Сьогодні вони на запрошення міського голови Ужгорода Богдана Андріїва навідалися до міської ради, де зустрілися з керівництвом Ужгорода та ознайомилися з роботою управи
Герта Маргарета Габсбург-Лотрінген очолює міжнародну організацію «Flamme des Friedens» ("Полум’я миру"), яка здійснює багато гуманітарних проектів, систематично допомагає, зокрема, й ужгородському медико-реабілітаційному соціальному центру «Дорога життя».
Під час теперішнього візиту вони також навідаються до підопічних. До слова, Асоціація «Полум’я миру» співпрацює із Закарпаттям через посла Посольства миру в Україні генерала Віктора Голіна, який також був присутній на зустрічі.
Під час розмови торкнулися і питання подальшої співпраці, йшлося про те, що є можливість запровадити з Ужгородом шкільний проект. Є навчальний заклад в Австрії, який бере участь у такому освітньому проекті, потрібно лише визначити школу в обласному центрі Закарпаття, яка б підписала з австрійською угоду про співпрацю. У рамках проекту передбачається обмін школярами, дружні візити, що сприятиме покращенню мовних навичок, розвитку та духовному збагаченню школярів. Причому такий проект, за словами високоповажних гостей, можна зробити також зі школами у Монако, Англії, Італії, Франції, Угорщині тощо.
Ішлося також про перспективи започаткування співпраці зі ще одним містом-побратимом Ужгорода - в Австрії.
Прес-служба міської ради Ужгорода
До теми
- «Національна легенда Закарпаття» - в Ужгороді відкрили виставку-присвяту Кларі Балог
- За тиждень на дорогах Закарпаття – 10 ДТП із жертвами та травмованими
- В Ужгороді - другий день ІІІ Всеукраїнського форуму міської мобільності
- Закарпатський академічний обласний театр ляльок відкрив 45-й сезон виставкою
- На території Ужгородського наукового ліцею відкрили спортивний комплекс
- III Всеукраїнський форум міської мобільності в Ужгороді: підсумки першого дня
- У межах Uzhhorod Urban Mobility Forum 2025 діє виставка електротранспорту від провідних виробників
- 5 вересня в Ужгородському скансені представлять експозицію «ХІІІ Карпатське бієнале»
- Іменну стипендію полеглого Героя-ужгородця Данила Богуславського вручили вже втретє
- «Solidaroad Ukraine 2025»: міжнародний проєкт подарував дітям полеглих закарпатських захисників відпочинок в Італії
- Ужгород сьогодні попрощався із солдатом Олександром Катринцем
- Закарпатські патрульні врятували чоловіка з важкою кровотечею
- Пів сотні дітей закарпатських військових і ВПО овернулися із відпочинку в Австрії
- У Перечині відкрили релокований Краматорський ліцей
- Понад 200 експертів, представників уряду, бізнесу, ГО - вже завтра в Ужгороді стартує III Всеукраїнський форум міської мобільності
- Закарпаття розширює міжмуніципальне партнерство з Румунією
- Понад дві сотні дітей військових, ветеранів війни із різних куточків України вирушили на відпочинок в Угорщину
- Завтра, 2 вересня, в Ужгороді попрощаються із захисником Олександром Катринцем
- Близько 1,5 тисячі першокласників сіли сьогодні за парти в Ужгороді
- В Ужгороді актори двох театрів підтримали захисників, які реабілітуються в лікарнях
До цієї новини немає коментарів