Найкращі хореографи України їдуть в Ужгород!

Навчатимуть хореографічній майстерності танцівники, які вважаються кращими та найвідомішими в Україні. І навіть за її межами!
Серед них – здебільшого учасники команди «APACHE CREW». Це творче об’єднання професійних танцівників, багато з яких є фіналістами ТБ-шоу «Танцюють всі». Вони не обмежуються одним хореографічним напрямом, а роблять синтез і творчий пошук своїми сильними сторонами.
Цей колектив привезе до Ужгорода не тільки цікаві майстер-класи, але й нову роботу – епізод з вистави «Мегаполіс», яку продемонструють 7 травня, о 21:00 в СК «Юність».
Вкотре Студія «Бліц» запрошує до Ужгорода крутезного хореографа Дениса Стульнікова. Він працює далеко за межами України, оскільки про його талант знає чимало творчих людей. До прикладу, останні його роботи – це хореографія для Quest Pistols та Діми Монатіка. Саме тому, вважає керівник ССТ «Бліц» Олена Камінська, не варто нехтувати нагодою повчитися у Дениса Стульнікова.
Отож, 6 травня з 13:00 та в Спорткомплексі «Юність» та 7 травня з 11:00 в «Автоцентрі» (вул. Грушевського, 1) найкращі хореографи України навчать усіх охочих танцювати гарно та технічно.
7 травня з 21:00 ви матимете нагоду показати, чого навчилися на хіп-хоп вечірці фестивалю «Ghetto Groove – 2016». Приходьте!
Пригощають – «Eat Me Cafe» та Жива ведична кулінарія. Вартість квитків – 100 грн. Квитки на вечірку можна придбати у касах Закарпатського облмуздрамтеатру. Довідки – за телефоном: 0500412855.

До теми
- «Історична та культурна спадщина в прикордонному регіоні»: міжнародна конференція у скансені
- Богдан Андріїв вручив договір дарування на квартиру в Ужгороді поліцейському, який боронив Україну
- Проєкт бюджету Ужгородської громади на 2026 рік обговорили під час громадських слухань
- 163 спортсмени та 50 тренерів Ужгорода отримають винагороди за спортивні успіхи
- Відучора з Ужгорода щодня курсує нічний поїзд до Відня
- Ужгородський суд визнав матір винною у трагедії, яка забрала життя її малолітньої доньки
- Черговий вантаж підтримки для захисників: Ужгород доправив захисникам 33-ї бригади нову партію необхідного спорядження
- У Закарпатському музеї народної архітектури та побуту триває марафон передріздвяних майстер-класів
- В Ужгороді попрощалися із 40-річним командиром мінометного взводу Володимиром Бирою
- "Закарпатський бетлегем" - всіх охочих запрошують на веселу коляду в Ужгородський замок
- В Ужгороді презентували масштабну новорічну експозицію дитячих робіт
- В Ужгороді попрощалися із 27-річним захисником, головним сержантом Державної прикордонної служби України Дмитром Павличем
- «Я люблю українську» – в Ужгороді відбувся фінал мовознавчої гри серед школярів
- Завтра, 12 грудня, в Ужгороді проведуть в останню земну дорогу захисника Володимира Биру
- В Ужгороді завтра прощатимуться із полеглим Героєм
- Новий календар «Ужгород 2026»: найкращі фото міста у кожній сторінці
- “Я народився в Херсоні, тому пішов захищати свій дім, свою землю… В Ужгороді попрощалися із 24-річним полеглим Героєм
- Арттерапевтичний захід "Flowers therapy" для дружин і матерів військових провели в Ужгороді
- В Ужгородській міській багатопрофільній клінічній лікарні відбулася зустріч із благодійниками з Німеччини
- В Ужгороді завтра прощатимуться із полеглим Героєм

До цієї новини немає коментарів