Полісмени Мукачева затримали чоловіка з наркотиками

Полісмени Мукачева затримали чоловіка з наркотиками
Сьогодні близько 16:50 мукачівські патрульні під час патрулювання вул. Немировича-Данченко помітили чоловіка, що поводився підозріло.

 

Невідомий знаходився на другому поверсі однієї із недобудов міста. Патрульним видалось підозрілим і місце знаходження чоловіка, і його поведінка, – повідомляє управління патрульної поліції у містах Ужгороді та Мукачеві.

Полісмени вирішити перевірити, чи не має він незаконних намірів і попросили покати вміст речей. Чоловік уникав розмови з патрульними та вів себе неадекватно.

Провівши поверхневий огляд, поліцейські серед особистих речей виявили суху подрібнену речовину зеленого кольору, ззовні схожу на марихуану. Речовина знаходилась у банці з-під дієтичної добавки та була розфасована у невеликі поліетиленові пакети.

Патрульні одразу викликали слідчо-оперативну групу та забезпечили охорону місця події та речових доказів.

За попередньої оцінкою вага знайдених наркотиків складає від 7 до 9 грамів.

Справою займаються слідчі.

 

23 травня 2016р.

До теми

Коментарі:

    До цієї новини немає коментарів

Залишити коментар:

Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях образи щодо інших учасників дискусії, будуть забанені модератором без будь-яких попереджень та пояснень. Також дані про таких користувачів можуть бути передані правоохоронним органам, якщо від них надійшов відповідний запит. У коментарі заборонено додавати посилання та рекламні повідомлення!

Необхідні поля позначені наступним символом:*