До Рахівщини злетяться художники з усієї України

До Рахівщини злетяться художники з усієї України
25-26 травня на Рахівщині розпочав роботу всеукраїнський пленер художників. Цього року його присвятили 125 річчю відомого закарпатського художника, одного із основоположників закарпатської школи живопису, Йосипа Бокшая, який народився у Кобилецькій Поляні.

 

Саме тут розпочався його життєвий і творчий шлях та створені кращі роботи. 

Живописці, графіки, експресіоністи, імпресіоністи, реалісти – всього 16 художників із різних міст Закарпаття, Вінниччини та Львівщини зібралися у Кобилецькій Поляні, аби на лоні мальовничої природи писати картини, ділитися здобутками, досвідом та спілкуватися. Серед них такі відомі митці Закарпаття та України, як народний художник, член академії мистецтв України Золтан Мичка, Василь Свалявчик, художник з Ужгорода, Аліна Славгородська, художниця із Запоріжжя, Михайло Довгань, художник з Тульчина, Андрій Іванчо, художник з  Мукачева та інші, не менш відомі у світі сучасного мистецтва, митці.

Завітав на відкриття пленеру і справжній поціновувач закарпатської школи мистецтва, який має у своїй приватній колекції багато робіт художників краю - генеральний консул Угорщини у місті Берегово, Ендре Саліпскі. 

Творити серед гір на Рахівщині художники будуть до 2 червня і вже незабаром подарують своїм шанувальникам нові шедеври. 

Джерело: Тячів

 

26 травня 2016р.
Çàãðóçêà...

До теми

Коментарі:

    До цієї новини немає коментарів