В Ужгородському скансені відкрили виставку «Погляд і поклик» авторства двох одеських художниць різних поколінь

У Закарпатському музеї народної архітектури та побуту/Ужгородський Скансен відкрили виставку з назвою «Погляд і поклик» авторства двох одеських художниць різних поколінь Ольги Крест і Анастасії Асп.
Мисткині представили живописні та графічні роботи, виконані в техніці digital. Ці філософські та психологічні полотна дозволяють подивитися на звичне під іншим кутом, відчути внутрішній світ інших людей через споглядання та обмірковування зображеного.
Оглянути роботи можна до 29 січня.
Довідково:
Ольга Крест народилися в 1979 році у м.Одеса. Після школи закінчила Одеське театрально-художнє училище за спеціальністю художник-бутафор. Працювала в оформленні зовнішньої реклами, художником-аніматором на мультиплікаційній студії. Нині створює філософські картини про Бога, про світло, віру, життя, сприйняття людьми світу й одне одного. Полотна мисткині – це спосіб комунікувати зі світом, ділитися з ним тим, що має художниця.
Анастасія Асп народилася в 2002 році в Одесі. Закінчила загальноосвітню школу, вступила до Одеського художнього училища ім.М.Грекова. Хист до малювання проявився змалечку. Після пережитого болю у житті дівчина зрозуміла, що хоче повпливати на стан речей у світі, зробити його кращим, аби люди проявляли емпатію та підтримували одне до одного. Головний принцип життєвої філософії та творчості – правда. Саме правда – найважливіше в мистецтві, тому що воно говорить безпосередньо з душею.
Галина Рейтій
До теми
- «Традиції на полотні»: народний художник України Тарас Данилич представив в Ужгороді виставку робіт з нагоди 80-річчя ФОТО
- Хатні ікони початку ХХ століття можна побачити на виставці в Ужгородському скансені
- В Ужгородському скансені відкрили експозицію робіт Любові Матіко
- В Ужгородському замку провели тематичну лекцію про незвичні музичні інструменти
- «Краса врятує світ» – виставка картин Василя Кочана в Ужгороді
- Ужгородський скансен запрошує майстрів бісероплетіння долучитися до виставкового проєкту «Намисто на біленьку шийку»
- Закарпатський академічний муздрамтеатр завершив 79-й сезон: актори показали свою наймасштабнішу виставу
- «Магія кольору у часі» - у краєзнавчому музеї представила свій творчий доробок ужгородка Кристина Негер
- 213 вистав, 10 прем’єр, понад 70 тисяч глядачів та близько 400 000 грн на підтримку ЗСУ - Закарпатський облмуздрамтеатр підбив підсумки сезону
- В ужгородському скансені відрили персональну виставку відомого закарпатського скульптора Василя Олашина
- «Ужгород квітне у творах митців» – виставка у Закарпатському музеї народної архітектури та побуту
- «Ужгород квітне у творах митців» – в обласному центрі запрошують на виставку
- «Кава на жорнах століть»: оновлена виставка в Ужгородському замку
- В Ужгороді представили виставку робіт Емми Зайцевої під назвою «Народження образу»
- Куїнджі, Айвазовський, Кричевський – колекцію Сумського художнього музею можна побачити в Ужгороді
- У галереї «Ужгород» відкрили виставку творів «Вернісаж 55»
- 30 травня в Ужгороді відбудеться відкриття виставки «Дитячі мрії»
- В Академії культури і мистецтв відбувся фольклорно-мистецький форум «Барви народного танцю»
- В Ужгороді відбувся обласний фольклорний фестиваль-конкурс «Веселковий передзвін»
- В Ужгороді відбудеться обласний фестиваль-конкурс «Веселковий передзвін»
До цієї новини немає коментарів