В інваспорті закарпатська команда на спартакіаді – п’ята в Україні

Збірна команда дітей-інвалідів закарпатської ОДЮСШ «Інваспорт» з 29 червня по 3 липня в Миколаєві приймала участь у фінальних змаганнях ХХІІІ Всеукраїнської спартакіади «Повір у себе» з легкої атлетики серед спортсменів з вадами слуху, зору, ураженням опорно-рухового апарату та вадами інтелекту.

Збірна команда дітей-інвалідів закарпатської ОДЮСШ «Інваспорт» з 29 червня по 3 липня в Миколаєві приймала участь у фінальних змаганнях ХХІІІ Всеукраїнської спартакіади «Повір у себе» з легкої атлетики серед спортсменів з вадами слуху, зору, ураженням опорно-рухового апарату та вадами інтелекту. Склад команди: Дем’ян Наталя (Рахів, тренер Гейніш І.Й.), Мойсюк Христина (Рахів, тренер Гейніш І.Й.), Капустей Андріана (Мукачево, тренер Балога І.Д.), Юдіна Мілана, Драгун Серафим, Павлюк Дмитро (Мукачево, тренер Балога І.Д.), Варга Анжела (Домбоки, тренер Козоровський О.М.), Ковач Емеше (Білусяк С.М.), Ільків Олег (Ужгород, тренер Синиця М.М.),  Чийпеш Василь (Іршава, тренер Зем’янський С.С.), Федорко Владислав (Іршава, Зем’янський С.С.), (Мукачево, тренер Балога І.Д.).

Діти вибороли 27 медалей: з них 7 золотих, 11 срібних та 9 бронзових. Особливо хочеться відмітити Федорко Владислава та Драгуна Серафима, які стали абсолютними переможцями у трьох видах програми.

В загальному заліку по кількості медалей Закарпаття серед 22 областей-учасників посіло 5 загальнокомандне місце.