В Ужгороді паркан дитсадка зупинив п'яного поліцейського, який би мав дбати про безпеку на дорогах (+18)

ДТП, за даними Mukachevo.net, сталася тому, що водій Skoda Superb не зупинився на вимогу патрульної поліції і спробував утекти, проте не впорався з керуванням.
Поліція виявила у крові водія 2,5 проміле алкоголю, а ще – з'ясувала, що водій, Федір Голубка, є діючим працівником поліції, причому підрозділу, який змінив ДАІ.
За словами затриманого він 21 рік пропрацював у міліції, був а АТО. Це підтверджується і у профілі правоохоронця у мережі Facebook. Чоловік 1975 року народження
На щастя, ніхто в результаті ДТП не постраждав.
За словами очевидців, після того, як чоловік на авто протаранив паркан дитячого садочку, він намагався втекти уже без авто через двір закладу, але патрульні полісмени його затримали. Ще тривалий час чоловік поводив себе вкрай агресивно, лаявся, погрожував.
До теми
- Ужгородський ліцей «Інтелект» об’єднав учнів, батьків і педагогів у волонтерській підтримці ЗСУ
- 35 років на службі людям: в Ужгороді відбулися урочистості з нагоди ювілею Пенсійного фонду
- Під час купівлі будівлі для ЦНАПу на Закарпатті завищили вартість на понад 600 тис. грн
- Поліцейські Ужгорода встановили підлітків, які розважалися на даху багатоповерхівки: батьків притягнули до відповідальності
- Школярі зі Словаччини щедрували і колядували у міській раді Ужгорода
- «Історична та культурна спадщина в прикордонному регіоні»: міжнародна конференція у скансені
- Богдан Андріїв вручив договір дарування на квартиру в Ужгороді поліцейському, який боронив Україну
- Проєкт бюджету Ужгородської громади на 2026 рік обговорили під час громадських слухань
- Академічний симфонічний оркестр запрошує на свій передсвятковий концерт в Ужгороді
- В Ужгороді поліцейські затримали іноземця, який пограбував працівницю візового центру
- 163 спортсмени та 50 тренерів Ужгорода отримають винагороди за спортивні успіхи
- За минулий тиждень поліцейські Закарпаття розшукали 12 водіїв, які залишили місце ДТП
- Відучора з Ужгорода щодня курсує нічний поїзд до Відня
- «Біблія – найвідоміша книга світу»: виставка в Ужгородському замку
- Завдяки пильності громадян в Ужгороді затримано «закладчицю» - поліція
- На Закарпатті прикордонники першими зустріли Вифлеємський вогонь миру
- До Дня чаю в Ужгородському замку відбудеться тематична лекція
- 9,6 років за напад у дворі багатоповерхівки - в Ужгороді засуджено грабіжника, який напав на чоловіка
- Безпека понад усе: патрульні проводять уроки для ужгородських школярів про вибухонебезпечні предмети
- В Ужгороді запалили свічки на Менорі з нагоди єврейського свята Хануки

До цієї новини немає коментарів