Групу нелегалів на Закарпатті залишили їхні провідники

Групу нелегалів на Закарпатті залишили їхні провідники
19 мігрантів з В’єтнаму та Сирії були затримані завдяки співпраці оперативних підрозділів прикордонних відомств України та Словаччини, повідомили у прес-службі Чопського прикордонного загону.

 

Групу «мандрівників» затримали на території Словацької Республіки, однак цьому передувала довга та копітка робота прикордонників обох країн.

На початку оперативні співробітники Держприкордонслужби відслідкували міграційні потоки на територію Закарпаття. Протягом тривалого часу організатори незаконної подорожі нелегалів доправляли іноземців невеликими групами в надії, аби їхні наміри не викрили правоохоронці. Частину в’єтнамців ділки напередодні перевезли поближче до західного кордону з одного з торгових майданчиків Харкова.

Прикордонники оперативних підрозділів весь час відслідковували маршрути переміщення нелегалів в прикордонну область. І хоча весь масив опрацьованої інформації не давав відповіді про час, коли відбудеться порушення, оскільки остаточне формування групи ще не було завершене, українські прикордонники, розуміючи, що організатори можуть зважитися на переміщення частини незаконних мігрантів, передали інформацію прикордонникам Словаччини. Колегам з суміжної країни повідомили про можливий рух накопиченої групи нелегалів, їх супровід провідниками та маршрут руху.

Як результат спільної оперативної взаємодії 31 серпня словацькі прикордонники затримали 18 громадян В’єтнаму, з яких 6 жінок, одного сирійця та нашого співвітчизника, який допомагав нелегалам у незаконному перетині кордону. Про результати затримання прикордонники Словаччини повідомили українських охоронців кордону відповідним листом, в якому також висловили слова вдячності за проведену співпрацю.

1 вересня затримані іноземці були передані співробітникам Чопського загону. Наразі з ними проводяться фільтраційні заходи для встановлення всіх обставин правопорушення та викриття повного кола організаторів та поплічників. А затриманий словаками провідник залишається в Словаччині та дає покази.

Співробітники Держприкордонслужби України продовжують слідкувати за групою незаконних мігрантів, які залишаються на території Закарпаття та яких переправники не долучили.

 

04 вересня 2016р.
Çàãðóçêà...

До теми

Коментарі:

    До цієї новини немає коментарів