Туроператори та тревел-блогери з різних куточків України інспектували Закарпаття (ВІДЕО)
20 представників туристичних операторів України та блогерів, які пишуть про туризм, відвідали Закарпаття в рамках промотуру проєкту Ужгород ReTour.
20 представників туристичних операторів України та блогерів, які пишуть про туризм, відвідали Закарпаття в рамках промотуру проєкту Ужгород ReTour.
Українські Карпати, не дивлячись на порівняно невеликі висоти, доволі не прості для походів. Туристам часом нелегко буває у ясну літню погоду – ледь не щотижня ми читаємо повідомлення від рятувальників про заблукалих чи травмованих мандрівників. А коли мова заходить про зимовий період, Карпати стають серйозним випробуванням і для досвідчених людей. Розповідаємо, як підготуватися до походу зимовими Карпатами, що взяти із собою, як будувати розклад мандрівки та не вчинити фатальних помилок.
Гори, замки, святині, винні шато і традиції сироваріння, історія прасловянських і гірських племен, давніх римлян, середньовічної Європи і вже сучасної України, цілий мікс культур та націй. Усе це пишно і красиво рясніє на справжніх затухлих вулканах. Усе це чекає на вас у нашому новому фільмі "Tour De Ukraine - Закарпаття".
«В Ужгороді добре, сюди повертаються», – чую, щойно прощаюся зі своїм співрозмовником після інтерв’ю і крокую набережною у справах. Ці слова незнайомої брюнетки з собакою на повідку стали настільки вдалою крапкою після нашої розмови про Ужгород, що вирішую з цього і розпочати текст. То за що любити Ужгород? Говоримо про це з гідом-екскурсоводом, істориком Юрієм Славіком. Саме Юрія містяни номінували на перемогу в номінації «Люди промоції Ужгорода» у рамках проєкту Фонду Андрія Півня «Ужгородці, якими ми пишаємося».
І хоч відпочинок в Закарпатті можна обрати на будь-який смак у всі пори року. Більшість гостей приїжджають саме взимку.
У межах реалізації Програми розвитку туризму та курортів в Закарпатській області на 2021-2023 роки і на замовлення управління туризму та курортів облдержадміністрації створено аудіогід «Замками Закарпаття».
Село Колочава Хустського району відоме великою кількістю музеїв та архітектурних пам’яток. Історично склалося, що протягом минулих століть тут панувала культура різних народів. Це яскраво відобразилося на побуті місцевих жителів. Колоритні музеї краю – це захоплива подорож у минуле Верховини.
Ми звикли відкладати гроші, щоб поїхати закордон, побачити щось нове, відпочити. Але часто не здогадуємося навіть, скільки всього цікавого можна побачити на Закарпатті. Сьогодні Максим Адаменко розповідає про круту локацію – село Дерцен, і цієї неділі у кожного буде можливість побачити всі родзинки цього населеного пункту.
Піднятися на 10-ти метрову висоту та побачити краєвид, від якого захоплює подих. У Воловці на Мукачівщині звели оглядову вежу.
Протягом жовтня в Закарпатті знімали інформаційно-пізнавальний фільм про найяскравіші туристичні локації регіону. Про це повідомив заступник голови облдержадміністрації Ігор Шинкарюк. Реалізував проєкт медіаресурс «Tour de Ukraine» у межах Програми розвитку туризму та курортів у Закарпатській області на 2021-2023 роки за підтримки управління туризму та курортів ОДА.
На Закарпатті працівники сфери туризму готові до нових карантинних обмежень, що стосуються перевезень та поселення гостей, тож колапсу галузі в регіоні не буде.
Синевирське озеро – найбільш відвідуване місце в національному природному парку «Синевир».
Відтепер кожен турист, що планує відвідати Синевир, може завчасно собі скласти маршрут для прогулянок, дізнатись про те, що можна робити, куди піти та як цікаво провести кілька днів.
Як на Закарпатті мандрівні клуби формують у туристів культуру піших походів і роблять популярними маловідомі вершини Карпат.
Осінь – чудова нагода вирушати в гори, коли довкола насичено-кольорово й напрочуд камерно. Важливо – грамотно спакувати наплічник, аби комфортно почуватися на природі восени.
Як приймати мандрівників у сільських садибах та ефективно вести власний бізнес?
Публікуємо подорожні нотатки нашої Тетяни Лесюк про нещодавну поїздку Міжгірщиною. Пакуйте наплічники і гайда на Міжгірщину, бо ж це не тільки “місцина одного озера” (Синевирського, – ред.).
Задля розвитку туристичної галузі краю, створення унікального продукту, який приваблюватиме все більше гостей з інших областей та країн, Закарпаття працює над реалізацією проєкту «Глемпінги – створення ексклюзивного туристичного продукту».