Рятувальники та місцева пожежна команда Королева загасили пожежу в житловому будинку

02 вересня о 11:46 до Служби порятунку надійшло повідомлення про пожежу в житловому будинку на вулиці Довгій у селищі Королево Берегівського району. Про загорання сповістили місцеві мешканці.



На місце події виїхали рятувальники 18-ї державної пожежно-рятувальної частини міста Виноградів та бійці місцевої пожежної команди селища Королево. По прибуттю вони виявили палаючий двоповерховий будинок, при вході до якого стояв газовий балон. Фахівці винесли його на подвір’я.
Вогнеборці локалізували пожежу о 12:14, а повністю ліквідували – о 12:29 на площі 25 кв. м. Полум’я поширилось на перший і другий поверхи, пошкодивши перекриття та речі домашнього вжитку.
Причину пожежі та завдані збитки з’ясовують правоохоронці.
До теми
- У Перечині відбувся форум соціальної згуртованості: які виклики та перспективи громади
- Закарпатський центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф отримав сучасне навчальне обладнання
- Після перебування у Воловецькому РТЦК помер чоловік: що відомо
- У травні закарпатські патрульні розшукали 7 водіїв, які залишили місце ДТП
- СБУ та Нацполіція викрили на Закарпатті очільника сільради на оборудках із землею
- Трагедія на Мукачівщині: прокуратура контролює розслідування подвійного вбивства (ПОДРОБИЦІ)
- Жорстоке подвійне вбивство на Мукачівщині: закарпатець забив молотком двох односельців та травмував власного батька
- У Берегівському районі 15-річний за кермом збив 10-річну дівчинку
- Семеро випускників Мукачівського ліцею склали НМТ на максимальні 200 балів
- У Солотвині за кошти ЄС відкрили новітній Центр безпеки громадян
- У Хусті внаслідок ДТП госпіталізували скутериста: авто виїхало на зустрічну смугу
- Перевищення норми у 6 разів: в Ужгороді нетверезий керманич влаштував подвійну ДТП
- "Ярмарок родинних справ" для сімей військових і ветеранів, які розпочали власну справу, вперше провели в Ужгороді
- П'ятий Міжнародний кінофестиваль «Кіно сусідів» відбудеться в Ужгороді
- В Ужгороді відбулося засідання Голів делегацій Міжнародної комісії із захисту річки Дунай
- "Щоб імена наших героїв жили вічно": в Ужгороді представили проєкт "Віртуальна алея пам’яті"
- У Хусті поліція затримала зловмисника, який погрожував підірвати гранату в будинку, де перебувала його родина
- Масштабна пожежа у Міжгір’ї: власник магазину опинився в лікарні, вогонь ледве не знищив сусідні будівлі
- На Хустщині поліцейські встановлюють обставини смертельної ДТП за участі мотоцикліста
- У Міжгір'ї перейменували вулицю на честь Степана Бандери: в області залишилося змінити назви ще двох вулиць

До цієї новини немає коментарів