Із берегівського "Преміксу" зробили... "Деу Ланос"
Слідство нарешті встановило, що він настільки ж небезпечний, як, наприклад, цемент: використовувати можна за певних умов, але вдихати чи торкатися - не варто
Слідство нарешті встановило, що він настільки ж небезпечний, як, наприклад, цемент: використовувати можна за певних умов, але вдихати чи торкатися - не варто
Верховна Рада поховала надію закарпатців переобрати дрібних місцевих царьків
Только древним средневековым сооружениям присуща таинственная необыкновенная аура. Кажется , в них кроются вековые тайны, неразгаданные доселе, которые манят к себе всё сильнее и сильнее. А ещё легенды…. И Ужгородский замок не исключение.
Затверджено офіційну урядову версію транслітерації українських букв латиницею
Офіційна позиція МЗС Російської Федерації (мовою оригіналу)
Карпатське інформаційне агентство разом з Карпатським центром полінгових досліджень підвели підсумки цілорічного сезону брендингової діяльності в індустрії краю та узагальнили експертну та контентну інформацію щодо кращих брендів Закарпаття-2009
Туристично-інформаційний центр Закарпаття (керівник Коваль О.Д.) підвів підсумки цілорічного сезону діяльності в туристичній індустрії краю і узагальний експертну та інтерактивну інформацію щод учасників турринку-2009
Закарпаття й після звільнення Віктора Балоги із секретаріату президента у травні цього року все ще залишається його вотчиною.
Звичайно, можна по-різному ставитися до колоритної особи ужгородського мера (хтось щиро поважає, а хтось – люто ненавидить), але сам по собі той факт, що мер найменшого і наймолодшого в Україні обласного центру став кандидатом на пост Глави Української держави вже є знаковою подією в новітній історії України. Адже Ратушняк – це ПЕРШИЙ в історії Срібної Землі закарпатець, який претендує на посаду Президента держави. За всю тисячолітню історію нашого краю, який входив до складу багатьох європейських держав, такого випадку ще ніколи не було.
Інформація, що доходить навіть до Західних областей України, у тому числі до ЗАкарпаття, про ситуацію з Чорноморським флотом РФ у Криму, турбує дедалі більше
Перші мости Ужгорода згадуються у хроніках 1631 та 1690 років. А доти, в середні віки, Уж пересікали вбрід або на паромі.
Як закарпатці шукали в Марамороші земляків
Колектив кафедри вітає всіх працівників туристичної галузі Закарпаття з професійним святом!
Наша земля надзвичайно багата на містичні традиції, якими можна привабити чимало туристів.
АКТУАЛЬНЕ ІНТЕРВ’Ю З ГОЛОВОЮ СОЮЗУ УКРАНЦІВ РУМУНІЇ В САТУ МАРЕ МИХАЙЛОМ МАЧОКОЮ
Роль національної скаутської організації "Пласт" в соціальному розвитку Карпатської України
Майже всі види відпочинку, які нині культивуються в нашому краї, започаткували чехословаки.
Туристи на Закарпатті гинуть переважно через власну дурість та надмірну самовпевненість
Намити золота, назбирати коштовних камінців
Останнім часом закарпатцям нав’язують міф мало не про райське життя часів перебування краю у складі Чехословаччини в міжвоєнне двадцятиліття.