Ужгород варто відвідати хоча б тому, що навіть найменші скульптури можуть розповісти неймовірні історії!
Гості міста вражені такою кількістю та унікальністю міні-скульптурок в Ужгороді.
Гості міста вражені такою кількістю та унікальністю міні-скульптурок в Ужгороді.
Завтра в Ужгороді український режисер Дмитро Мойсеєв презентує свою нову стрічку
У Свиднику (Словаччина) відбулося традиційне яскраве свято української культури, мистецтва, літератури. Над Синіми Бескидами урочисто звучали пісні і художнє слово. У благодатну симфонію цього свята внесла свою частку і делегація культурних діячів із Закарпаття.
У понеділок, 26 червня, в ужгородському арт-центрі «Галерея Ілько» відкрився публічний захист і виставка дипломних робіт випускників Закарпатської академії мистецтв.
19–21 червня в Одеському національному університеті ім. І. І. Мечникова відбулася ІІ Міжнародна науково-практична конференція «Бібліотеки вищих навчальних закладів: досвід і перспективи», у якій узяли участь і представники Наукової бібліотеки Ужгородського університету.
29 червня о 18.00 у Закарпатській обласній універсальній науковій бібліотеці ім.Ф.Потушняка (пр.Свободи,16) відбудеться показ фільму «Надновий заповіт» в рамках Фестивалю Європейського Кіно.
Це сингл групи, що увійде до нового альбому "Мусай".
28 червня, у День Конституції України, на головній сцені краю виступить солістка Закарпатської обласної філармонії, народна артистка України Етелла Чуприк. Виконавиця розпочала свій новий проект, в рамках якого планує зіграти всі фортепіанні твори двох музичних геніїв – М.Лисенка та Ф.Шопена.
Нещодавно в столиці відбувся чемпіонат України з танців латиноамериканської програми у номінації «Формація».
Фрагменти думок про малярське письмо Івана Ілька.
У Львові з 1 до 3 липня триватиме ІІІ Міжнародний фестиваль театрів ляльок «І люди, і ляльки – 2017», у межах якого у ЛАДТ ім. Лесі Українки відбудуться покази вистав.
Всі вони різні, але від цього не стають менш особливими.
Скарби середньовічного мистецтва словацького Рудогір’я представлені на міжнародній фотовиставці, відкритій у Закарпатському обласному краєзнавчому музеї ім. Т. Легоцького.
З великим успіхом виступили викладачі Ужгородської дитячої школи мистецтв, учасники народного хору "Астра" (керівник Швайгер Н.Л.) та ансамблю народних інструментів "Браво" (керівник Жужгова А.А.) на VII Міжнародному фестивалі музики "Паралія-Фест" у грецькому місті Паралія.
Мешканців та гостей Ужгорода запрошують оглянути нову експозицію художніх творів закарпатських класиків і сучасників.
28 червня, у День Конституції України, на головній сцені краю виступить солістка Закарпатської обласної філармонії, народна артистка України Етелла Чуприк.
Днями у місті Свидник Словацької Республіки відбулося 63-тє Свято культури русинів-українців Словаччини.
Свій ювілейний 25-й сезон розпочав єдиний в Україні дитячий оздоровчий заклад подібного профілю – літній оздоровчий табір «Гармонія» для творчо обдарованих дітей, який працює у закарпатському селищі Чинадієво.
У п’ятницю, 23 червня, о 19:00 в арт-центрі Галерея Ілько пройде показ вистави «Троє» від експериментального молодіжного театру «Увімкніть світло».
В рамках закриття 70-го концертного сезону Закарпатської обласної філармонії 25 червня свою сольну програму «Горі, хлопці, горі всі!» запропонує Заслужений академічний Закарпатський народний хор. Художній керівник колективу – заслужений працівник культури України Наталія Петій-Потапчук, балетмейстер-постановник – заслужений працівник культури України Михайло Сачко, керівник оркестру – Михайло Бровді. Початок концерту о 17.00.