Ужгород до кінця тижня прикрасять сучасними муралами

Ужгород до кінця тижня прикрасять сучасними муралами
Вже в п’ятницю стартує перший на Закарпатті «Ужгород Алярм фестиваль». Це подія не тільки для художників, але й сміливий крок для графіті: із субкультурного контексту в суспільне мистецтво.

 

Основною метою фестивалю є виготовлення муралів (живопис на архітектурних спорудах), тематика яких чітко пов’язана з самою локацією події – ПАДІЮНом. Головною інспірацією є монументальний живопис у центральній частині фойє палацу, під впливом якого і пройде творчий діалог.

За допомогою групи запрошених митців на будівлі ПАДІЮНу з’являться сучасні мурали, які будуть візитівкою та гордістю не тільки міста, а регіону і країни. Це східноєвропейська подія, яка об’єднає графіті-художників, документалістів і активістів з України, Польщі та Словаччини.

Попередні події, які успішно були проведені в Ужгороді, а саме перший Всеукраїнський фестиваль графіті, показали зацікавленість творчими подіями не тільки мешканців міста, а і гостей. Ужгороду належить важливе місце, в якому перетинаються міжнародні впливи, не тільки в географічному, але і в історичному, мистецькому, світоглядному контексті.

До вашої уваги програма заходу:

14.10.2016 р. (п’ятниця)

19:00 – Відкрита лекція та дискусія від «Street Art Communications » (Кошіце) та презентація діяльності фундації (лекція на англійській мові з перекладачем на українську мову).

15.10.2016 р. (субота)

11:00 – продовження малювання (муз. супровід - КулД, Вайбс.)

14:00 – відкриття виставки Станція місто (Ексклюзивні Стікери) в «ПАДІЮНі». Виставка триватиме 1 тиждень. 

15:00 – Скеч батл.

16.10.2016 р. (неділя)

11:00 – продовження фестивалю (муз. супровід – Тудор).

11:00 – пленер «Улюблені місця рідного Ужгорода» (наб. перед ПАДІЮНом).

19:00 – завершення фестивалю Алярм та презентація муралів, дискусійний підсумок робіт.

 

12 жовтня 2016р.
Çàãðóçêà...

До теми

Коментарі:

    До цієї новини немає коментарів