Поліція показала відео з семи казино, які сьогодні закрили в Ужгороді
Працівники Ужгородського відділу поліції спільно з Управлінням захисту економіки в Закарпатській області Департаменту захисту економіки Нацполіції проводять обшуки у всіх куточках обласного центру Закарпаття та вилучають апаратуру із закладів, де надавали незаконні послуги грального бізнесу.
Сьогодні, 13 жовтня, ввечері правоохоронці одночасно розпочали обшуки в сімох закладах, які надавали послуги грального бізнесу. Триває вилучення техніки та апаратури, яка використовувалася для цієї протизаконної діяльності.
Припинили свою роботу ігрові заклади на вулицях Собранецькій, Минайській, Капушанській, Корзо, Фединця, Гагаріна та в готелі «Закарпаття». Працівники поліції вилучили в даних закладах 65 одиниць техніки та близько 60 тисяч гривень готівкою.
Результати нічного обшуку у відділі комунікації поліції Закарпатської області обіцяють оприлюднити згодом.
До теми
- У Закарпатському музеї народної архітектури та побуту триває марафон передріздвяних майстер-класів
- В Ужгороді попрощалися із 40-річним командиром мінометного взводу Володимиром Бирою
- "Закарпатський бетлегем" - всіх охочих запрошують на веселу коляду в Ужгородський замок
- В Ужгороді презентували масштабну новорічну експозицію дитячих робіт
- За матеріалами поліції Іршави уродженця Луганщини засуджено до максимального покарання за вбивство співмешканки
- Курс із ідентифікації військовослужбовців за стоматологічним статусом проводять в Ужгороді
- В Ужгороді попрощалися із 27-річним захисником, головним сержантом Державної прикордонної служби України Дмитром Павличем
- «Світло над Чесляндією»: закарпатські поліцейські написали казку, яка увійшла до освітніх матеріалів НАЗК
- «Я люблю українську» – в Ужгороді відбувся фінал мовознавчої гри серед школярів
- На Закарпатті вдруге пройшов регіональний форум «Голос молоді»
- Завтра, 12 грудня, в Ужгороді проведуть в останню земну дорогу захисника Володимира Биру
- Комедійний мультфільм «Наша файта» презентують на міжнародному анімаційному форумі Cartoon Movie
- В Ужгород передадуть Вифлеємський Вогонь Миру
- У Хустському районі затримали чоловіка, який лопатою завдав тяжких тілесних ушкоджень своєму односельцю
- В Ужгороді завтра прощатимуться із полеглим Героєм
- Мирослав Білецький вручив державні нагороди рідним полеглих військових
- Новий календар «Ужгород 2026»: найкращі фото міста у кожній сторінці
- “Я народився в Херсоні, тому пішов захищати свій дім, свою землю… В Ужгороді попрощалися із 24-річним полеглим Героєм
- Арттерапевтичний захід "Flowers therapy" для дружин і матерів військових провели в Ужгороді
- На Рахівщині поліцейські затримали зловмисника, який обікрав місцеву крамницю – виніс кілька блоків сигарет

А фаворит працюєте далі
Ну що казати,молодці канеш но чом так довго чекали?всі все знали і нич не робили,питаннч чого???