Нелегалів з Донбасу затримали закарпатські прикордонники

Нелегалів з Донбасу затримали закарпатські прикордонники
Під час вихідних днів прикордонникам Чопського загону у двох випадках затримати трьох чоловіків, які намагались незаконно перейти державний кордон та потрапити до країн Євросоюзу.

 

Так, учора прикордонники відділу «Ужгород» у ході реалізації спланованих заходів  виявили та затримали двох осіб. Вони намагалися у незаконний спосіб потрапити до Словаччини. Документів при собі порушники не мали, однак пояснили, що вони громадяни України, 1975 та 1963 років народження, проживають у Донецькій області.

Ще одного порушника затримали сьогодні прикордонники відділу «Паладь Комарівці». Отримавши інформацію від словацьких колег про рух невідомої особи в бік кордону, відразу розпочали заходи з перекриття лінії державного рубежу. У результаті, на відстані 10 метрів від кордону, прикордонники затримали громадянина Молдови. При собі у чоловіка був внутрішній паспорт, проте від будь-яких пояснень він відмовився.

Наразі усіх затриманих осіб доставлено до пункту тимчасового тримання Чопського прикордонного загону з метою встановлення обставин правопорушення та складання відповідних процесуальних документів.

 

 

16 жовтня 2016р.
Çàãðóçêà...

До теми

Коментарі:

    До цієї новини немає коментарів