Няшна новина на добраніч: кототролейбус, котокафе... от би й нам в Ужгороді?

Няшна новина на добраніч: кототролейбус, котокафе... от би й нам в Ужгороді?
У київській маршрутці № 820, яка їздить від Контрактової площі до міста Вишневе, живе кіт на прізвисько "Ніяк".

 

За словами водія, він сам прибився до транспорту, коли на вулиці стало холодно.

Про кота, який став улюбленцем усіх пасажирів, розповіли користувачі соцмереж. У маршрутці  кіт лишився за взаємною згодою, а от від пропозиції стати кондуктором – відмовився.

Замість працювати він або спить поруч з водієм, або по-хазяйськи оглядає пасажирів. За сосиску або інші ласощі він готовий помурчати на руках у пасажирів кілька зупинок. Спати "Ніяк" залишається вдома, на території рембази.

А є в Україні й "працюючі" коти, які зосереджені, головним чином, у ресторанному, чи кафешному, бізнесі. І в Києві є котокафе -  Tofycatspace. У затишному місці мешкають 5 мурликів різних порід. Добрі грайливі і ніжні тварини чекають гостей, щоб допомогти зняти стрес і отримати дозу позитиву.

 

Черкаське "CatCafe" – оригінальний заклад, антикафе, де можна випити безкоштовну чашечку кави в компанії котиків. Організатори пропагують гуманне ставлення до тварин та популяризують дозвілля з домашніми улюбленцями. 

Рік тому відкрилося котяче кафе й у Львові.

Воно має свої правила, цікаве меню з кавою "Чорний кіт" і кольоровий інтер'єр.

Та у Львові це вже другаа спроба кавового зоокуточка - перше Котяче кафе "ZooCafe" проїснувало майже рік. Власниця кафе Тетяна Годок переїхала до Львова із окупованої Ялти і відкрила перше у Львові кафе для тварин. Тоді власниця вважала, що Львів на відміну від Ялти "достатньо європейський" для такої ідеї.

А перше cat cafe в Україні працює в Харкові з 2013 року. Воно оздоблене в японському стилі: маски папьє-маше, великі віяла і багато подушок, є літній майданчик. У меню суші, десерти та напої. KittyСafe знаходиться прямо в зоопарку, а відтак і потрапити в нього можна лише після відвідин самого звіринця.

Трошки нагадаємо. Перше у світі cat cafe з’явилось у 1998 році у місті Тайбей, що на острові Тайвань. Згодом ідея набула популярності в Японії (лише в Токіо зараз їх є близько 40) та почала ширитися планетою. Тепер сat cafes можна відвідати у ВідніПарижіЛондоніМадридіБудапешті.

Родзинкою таких закладів, як ви, напевно, здогадалися, є велика концентрація котів на 1 м2. Варто зауважити, що cat cafes не лише заряджають позитивом своїх відвідувачів, а й полегшують душевні страждання тим, хто змушений надовго залишати свого улюбленця на самоті. За наявності відповідної ветеринарної довідки cat cafes, як правило, приймають до себе всіх муркотунів. В Україні ця індустрія лише починає набирати обертів.

 

 

04 листопада 2016р.

До теми

Коментарі:

    До цієї новини немає коментарів