Парламент Угорщини не схвалив заборону на розміщення мігрантів

Парламент Угорщини відкинув пропозицію прем'єра-міністра Віктора Орбана закріпити в Конституції заборону на розміщення мігрантів, пише Бі-Бі-Сі.
Правлячій партії "Фідеш", яку очолює Орбан, не вистачило всього двох голосів, щоб отримати необхідні дві третини голосів членів парламенту.
Опозиція просто бойкотувала це голосування.
За планом Євросоюзу, узгодженим в минулому році, країни ЄС повинні розмістити на своїй території 160 тисяч мігрантів, з них Угорщина за квотою повинна дати притулок 1294 людини.
Орбан аппеллював до позиції трьох мільйонів громадян Угорщини, які не погодилися з цією квотою в ході минулорічного референдуму.
95% тих, хто проголосував на референдумі, висловилися проти встановленої ЄС квоти. При цьому явка на референдумі склала 45%. Референдум був би визнаний таким, що відбувся, якщо б явка склала більше 50 відсотків.
Близько 400 тисяч біженців прибули до Угорщини в 2015 році, прямуючи через Австрію до Німеччини та інших країн Центральної Європи.
За матеріалами УБР
До теми
- Бізнесу Закарпаття представили урядові програми енергонезалежності та цифрової зрілості
- Безоплатні зарядні станції для дітей з інвалідністю: на Закарпатті подано 270 заявок
- Цифрова трансформація та енергопідтримка: що пропонують підприємцям Закарпаття
- Громади, податки, бюджети: в ОВА обговорили шляхи скорочення боргів
- На Закарпатті з робочим візитом перебувають партнери з Італії та Словаччини
- «Психоемоційна стійкість: як впевнено пройти співбесіду та адаптуватися на роботі» – Молодіжна рада при Закарпатській ОВА запрошує на тренінг
- «Діалог влади та бізнесу»: закарпатські митники продовжують консультувати суб’єктів зовнішньоекономічного господарювання
- Можливість для громадських організацій: стартували конкурси соціальних та ветеранських проєктів на Закарпатті
- На Закарпатті розпочали основний етап будівництва «4.5.0. Recovery Center»
- Міністр охорони здоров’я Віктор Ляшко із робочим візитом на Закарпатті
- Громади Закарпаття можуть залучити підтримку міжнародних експертів для розвитку економіки
- Закарпаття з робочим візитом відвідав президент Паралімпійського комітету Угорщини Ласло Сабо
- Закарпаття реалізує 11 проєктів Interreg NEXT Румунія–Україна на понад 2,6 млн євро
- Закарпаття формує системну ветеранську політику: від реагування до комплексної підтримки
- Представників ромської спільноти Закарпаття запрошують до участі в грантовому проєкті «Разом до успіху»
- На Закарпатті 228 родин скористалися програмою пільгового кредитування «Власний дім» у 2025 році
- Громади Закарпаття можуть долучитися до впровадження соціальної послуги з комплексного розвитку та догляду дітей з інвалідністю віком від 6 років.
- Закарпаття — серед лідерів зростання зарплат в Україні наприкінці 2025 року
- Молодь, бізнес і регіональний розвиток: на платформі «Діалог влади та бізнесу» шукали спільні відповіді
- На Закарпатті триває проєкт із посилення системи інтегрованих соціальних послуг для дітей та сімей

До цієї новини немає коментарів