У Рахові проведуть благодійний вечір та аукціон для дітей-сиріт

За словами однієї з ініціаторок акції, Вікторії Васильовки, наразі вони шукають роботи найкращих, найталановитіших та найсвідоміших майстрів, художників.
«Вже зовсім скоро почнуться приготування до новорічних свят – пори чудес і добрих справ. Батьки, купуючи подарунок своїй дитині, часто навіть не задумуються, що є чимало дітей, які не тільки не отримають такий подарунок, але не й не знають, що таке материнська любов, - каже Вікторія. - У рамках благодійної акції «Подаруй дитині новорічну казку», кожен бажаючий зможе зробити прийдешні новорічні свята для дитини – незабутніми. Потрібно тільки надати лот, чи взяти участь у благодійному аукціоні, який відбудеться у грудні».
Також організатори планують виставити на продаж пропозиції майстер-класів, послуги фотографів, візажистів, музикантів, вчителів чи інших майстрів своєї справи.
Подати свої лоти для продажу можна до 08 грудня, звернувшись до ініціаторів акції - Сніжани Тулик (067 308 06 74) чи Вікторії Васильовки (063 205 03 35).
До теми
- Допомога дровами: на Закарпатті лісівники підтримали центр соціального обслуговування
- На Закарпатті у 2025-му народились 8136 малюків
- Дитинство під землею — життя у харківських школах-укриттях
- Дитячі голоси вітають ужгородців у міському транспорті
- "Не зупинялись ні на день": у Хусті волонтери четвертий рік плетуть маскувальні сітки й кікімори
- За два роки всиновили трьох дітей. Історія відомого закарпатського журналіста
- Семеро малюків поповнили родини закарпатців на початку 2026 року
- Першими новонародженими 1 січня 2026 року в Ужгороді стала двійня дівчаток
- Традиція бетлегемів на Рахівщині
- «Ой, хто, хто Миколая любить»… той обов’язково дочекається його - навіть якщо він трохи затримається дорогою з Закарпаття у прифронтове прикордоння
- Візьміть участь у майстер-класі зі створення новорічних композицій - підтримайте діток, котрі залишились без батьків
- Довга дорога до школи. Як школярі в гірському закарпатському селі ходять щодня по 8 км на навчання
- День Миколая для вихованців Центру підтримки дітей у Домбоках
- На Закарпатті для ромських дітей проводять спеціальні заняття для підготовки до школи
- В Ужгородському перинатальному центрі у листопаді з’явилися на світ 162 малюки
- Дитяча мрія, яку із задоволенням втілили у життя!
- У жовтні в Ужгородському перинатальному центрі народилися 90 дівчаток і 90 хлопчиків
- "Моя мрія — прокинутися на ранок і залишитися без роботи", — фахівчиня із соціальної роботи Тетяна Кузьменко
- Зміни в ментальному здоров’ї та благополуччі дітей: сімейне опитування дітей і батьків
- Простір підтримки і відновлення: на Закарпатті допомагають військовим повернути рівновагу

До цієї новини немає коментарів