З Ужгорода стартувала презентація платформи, яка затягне кожного українця глибше в онлайн
Про це йшлося сьогодні під час презентації платформи в Ужгороді. Як повідомив депутат Закарпатської облради Андрій Андріїв,
"UP.me буде зручним і ефективним інструментом, який допоможе і закарпатському бізнесу завжди тримати "руку на пульсі".
За інформацією організаторів, ключовою метою роботи онлайн-платформи UP.me є генерування бізнесу і розширення його географії, створення нових робочих місць. Онлайн-платформа є інноваційним, унікальним IT- та бізнес-рішенням, що сприяє розвитку малого та середнього підприємництва в Україні завдяки ефективному збільшенню контактів між виробниками товарів та послуг та споживачами, як всередині країни, так і за ії межами.
У рамках Конференції пройшли виступи та дискусії за участю очільників області, представників місцевої влади, керівників громадських організацій, науковців, керівників вищих навчальних закладів, представників бізнесу.
.jpg)
«Малий та середній бізнес - це соціально-економічний фундамент, без якого не може стало розвиватися жодна держава. За рахунок відкриття підприємцями власної справи в державі знижується рівень безробіття та одночасно збільшується рівень доходів населення, що в свою чергу, призводить до зростання сукупного попиту та збільшення виробництва. Мале та середнє підприємництво допомагає державі вирішувати економічні та соціальні проблеми, адже створюється конкурентне середовище та умови для функціонування приватного капіталу, створюються додаткові робочі місця, запроваджуються програми професійного навчання, підвищується привабливість країни для іноземних інвестицій, на краще змінюється структура і якість внутрішнього валового продукту (ВВП).
Сьогодні склалась ситуація, при якої далеко не всі підприємці можуть ефективно використовувати найкращі можливості онлайн-середовища, тому що перехід в цифровий формат вимагає додаткових інвестицій. Всеукраїнська онлайн-платформаUP.me створена саме для вирішення головних завдань підприємств малого та середнього бізнесу, як сучасний потужний канал для реалізації товарів та послуг, та платформа для залучення інвестицій».
Сергій Фаркаш, президент Закарпатської міжнародної торгової палати (ICC Ukraine):
«Пріоритетним завданням для нас є сприяння розвитку міжнародної торгівлі та інвестицій в економіку України, із впровадженням кращих світових практик. Однією з таких практик є використання сучасних інформаційно-комунікативних технологій для взаємодії держави, бізнесу та суспільства. Коли за допомогою електронних каналів створюється ефективне та комфортне онлайн-середовище, національна екосистема. За допомогою такої екосистеми бізнес з меншими затратами опановує нові ринки, шукає партнерів, залучає інвестиції, а держава більш оперативно та прозоро виконує свої функції. Створення такого сприятливого бізнес – середовища сформує позитивний міжнародний імідж країни, від якого виграють всі».
Анна Броварник, керівник проекту Всеукраїнська онлайн-платформаUP.me:
“Тільки кожен сьомий мешканець країни купує товари он-лайн або сплачує рахунки через Інтернет, незважаючи на фінансові переваги такої моделі споживання. Ми зробили використання Інтернетом комфортним та вигідним для всіх. Персональні бізнес-консультанти по всій країні допоможуть кожному споживачу здійснити покупку, з урахуванням його індивідуальних потреб.
На Всеукраїнськїй онлайн-платформі UP.me вже сьогодні розміщені тисячі українських підприємств і структур, сотні тисяч товарів і послуг. Зараз настав той момент, коли всі учасники системи можуть впроваджувати технології та методичні розробки, які використовуються в нашій онлайн-платформі. Це буде сприяти збільшенню різноманітності та кількості більш доступних та якісних електронних послуг від всіх учасників Всеукраїнської онлайн-платформи для ефективного бізнес-партнерства”.
До теми
- Під час виходу з «Азовсталі» потрапив у полон: на Закарпатті зустріли воїна, якого звільнили під час великого обміну полоненими
- Свято Міри в Лазещині і шлях до відродження вівчарства: репортаж з полонин
- Родини ветеранів українсько-російської війни беруть участь у проєкті відновлення ментального здоров’я на Закарпатті
- «Бограч-index» – травень 2025: за місяць продукти подешевшали на 2%
- На Закарпатті проживає 24 621 багатодітна сім’я й 59 жінок області мають звання «Мати-героїня»
- «Файна вишиванка»: в Ужгороді оригінально вітали з Днем вишиванки
- Шахрайські схеми з рідними полонених і зниклих безвісти
- Втрачений Ужгород: про що писали газети сто років тому, у квітні 1925-го?
- «Но, раз дякуву, з мене кавіль»: 100+ колоритних фраз, які ви почуєте тільки на Закарпатті
- 178 немовлят народилося у квітні у Клінічному перинатальному центрі в Ужгороді
- Весна в Ужгороді змінює фарби — сакури вже відцвіли, але краса не зникає
- Де знайти гліцинії в Ужгороді?
- В Ужгородському замку відбудеться бал, збиратимуть гроші для важкохворого Олежика Ригана
- На виставці іконопису говорили про створення музею ікон Закарпаття
- Закарпатські патрульні нагадують пішоходам про їхні права та обов'язки
- Яких груп крові бракує в лікарнях Закарпаття цього тижня
- На Закарпатті продовжують реабілітаційні заходи для бійців, які повернулися із зони бойових дій
- Захисник "Азовсталі" з Чопа Олексій Чорпіта провів у полоні майже три роки. Вдома на нього чекали мама та сестра
- ТОП-10 закарпатських квітучих маршрутів, які викликають захоплення у туристів
- Сакурове диво Ужгорода: як прищеплюють дерева і чому іноді на одному — два цвіти
До цієї новини немає коментарів