У порівнянні з "довоєнним" часом торік у 23 рази більше наших попросили притулок

У порівнянні з "довоєнним" часом торік у 23 рази більше наших попросили притулок
Із початком війни на сході все більше українців виїздять закордон не лише на заробітки, а й намагаються отримати притулок.

 

Якщо до війни таких заявок щороку було близько тисячі, то вже у 2014-у заявок на надання притулку було в 14 разів більше, а у 2015 – у 23 рази.

Звичайно, не всі заявки ведуть до позитивного рішення, в основному тому, що ЄС не вважає війну в Україні достатньою причиною для отримання притулку. За законодавством ЄС, біженці мають право отримати притулок, якщо країна ЄС – це перша мирна країна, в яку вони потрапили, якщо ж до того вони були в іншій мирній країні, то мусять шукати притулку там, а першою мирною країною для біженців із зони конфлікту, на думку ЄС, є сама Україна.

 Альона Ляшева. часопис "Ї"  

 

18 грудня 2016р.

До теми

Коментарі:

    До цієї новини немає коментарів