Для 14-річних закарпатців ID-паспорти – безкоштовно

Набрала чинності Постанова Кабінету Міністрів України , якою внесені зміни до порядку оформлення закордонного паспорта. Зокрема, нововведення стосуються оформлення документів 14 – річним дітям.
Так, для оформлення паспорта громадянина України для виїзду за кордон особою, яка досягла 14 –річного віку, подається паспорт громадянина України. Молода людина, якій виповнилося 14 років, зобов’язана отримати громадянський паспорт.
Документ у вигляді ID-картки можна оформити в усіх підрозділах міграційної служби краю, за винятком Перечинського району. У підрозділі, де ще не встановлено робочу станцію з оформлення біометричних документів, паспорт громадянина України поки видається у вигляді книжечки. Вперше дана послуга надається виключно за місцем реєстрації і є для 14- річних громадян безкоштовною.
Вартість закордонного паспорта становить 557 грн. 32 коп. У випадку прискореного оформлення паспорта громадянина України для виїзду за кордон – 810 грн. 32 коп..
Ольга Поштак, головний спеціаліст із зв’язків з громадськістю та ЗМІ ГУДМС України в Закарпатській області
До теми
- В Ужгороді нагородили учасників міського учнівського конкурсу «Ужгород очима школярів»
- Від симулятора до реального бою: майстер-клас від легендарної 128-ї бригади
- Невиплати допомоги дітям на Берегівщині: за апеляційною скаргою прокуратури продовжено розгляд справи
- Урок мужності та гідності з Денисом Маном: в ужгородському ліцеї відбулася зустріч із захисником
- У Закарпатській філармонії запустили відкриті екскурсії для відвідувачів: що можна побачити
- У межах «Сакура Фесту» в Ужгороді відбулася традиційна співоча хода
- «Сакура мрій» – в обласному центрі Закарпаття проведуть перформанс
- «Сакура Фест 2026» в Ужгороді: програма благодійного фестивалю
- Четверо інфікованих дітей: яка ситуація із захворюваністю на кір на Закарпатті
- «Вам надійшла виплата»: у Viber запустили нову шахрайську схему
- На Закарпатті знову фіксують випадки кору
- Поліцейські Мукачева організували для дітей Захисників великодній майстер-клас
- Понад 100 школярів створювали великодній настрій на головній площі Закарпаття
- На Закарпатті поліція врятувала дітей від експлуатації та затримала матір, яка передавала їх «в оренду»
- На Закарпатті запрацювало модульне містечко для дітей із прифронтових територій
- В Ужгороді відбулася щорічна акція "Писанки у стилі Енді Воргола"
- В Ужгороді розпочав роботу Великодній ярмарок
- Aqua Fest в Ужгороді: інтерактивний STEM-фестиваль про воду зібрав близько 120 учасників
- В Ужгороді поліцейські охорони оперативно розшукали неповнолітню та повернули її додому
- У 94 роки за новими враженнями: у Берегові оформили перший закордонний паспорт для довгожительки

До цієї новини немає коментарів