Запуск першого і єдиного в Україні дитячого шкільного патруля «Children patrol police» відбувся сьогодні в Коритнянській школі

У рамках реалізації пілотного проекту “Шкільний патруль” жорсткий відбір пройшли 11 школярів, які вже від сьогодні патрулюватимуть територію своєї школи. Складанню присяги передувало інтенсивне опанування законодавства України та стройової підготовки, повідомляє УНН.
“При відборі кандидатів ми враховували навчальні дисципліну та успіхи учнів, характеристики зі школи та результати індивідуальної співбесіди. Безумовно, кожен з кандидатів також надавав згоду батьків. Попередньо ми планували формувати групу з десяти учнів 7-10 класів. Однак у процесі прийому заяв та анкет бажання пройти відбір виявилася учениця 6 класу Вікторія Юдик. Вона успішо пройшла відбір і стала одинадцятою у команді і, водночас, наймолодшою патрульною України”, — розповів УНН начальник УПП у містах Ужгород та Мукачево Юрій Марценишин.
Всю серйозність задуму закарпатських патрульних демонстрували персональні жетони, посвідчення й форма, які отримали юні поліцейські. Відтепер відповідно до ухваленого Статуту “шкільний патруль” буде щодня заступати у наряд, контролюватиме дотримання навчальної дисципліни та норм поведінки іншими учнями, робитиме попередження та співпрацюватиме з педагогічним колективом школи. Наступним начальним закладом, де розпочнеться відбір та підготовка шкільних патрульних, стане ЗОШ ім. Дойко Габора в Ужгороді.
До теми
- Непристебнутий ремінь може коштувати життя: закарпатські патрульні у серпні винесли 22 постанови
- В Ужгороді електричним струмом уразило двох чоловіків: один загинув
- В Ужгороді нетверезий водій скоїв ДТП: драгер показав 2,44 проміле
- У початковій школі «Ялинка» в Ужгороді відкрили новий спортивний майданчик
- Чемпіони з ужгородського ліцею "Лідер" вирушили до спортивного табору після перемоги у шкільних лігах
- В Ужгороді провели спецпогашення марок «Ми чекаємо!» на підтримку військовополонених і зниклих безвісти
- Поліція Закарпаття встановлює обставини смертельної ДТП, у якій загинув 11-річний хлопчик
- В Ужгороді відбувся благодійний велозаїзд «Big City Ride» на підтримку ЗСУ
- З молитвою за Україну: в Ужгороді зустріли 35-ту річницю Незалежності
- Ужгород, якого ми не помічаємо: презентували книгу про екзотичні рослини міста
- Разом з усією країною Ужгород відзначає День Державного Прапора України
- Назавжди 30: Ужгород сьогодні попрощався зі ще одним захисником, солдатом Вадимом Балогом
- «Герої Закарпаття»: в Ужгороді презентували 33 документальні історії військових
- Четверо закарпатців повернулися із російського полону
- В Ужгороді до Дня Незалежності проведуть благодійний велозаїзд Big City Ride
- «Екзоти Ужгорода»: у місті презентують книгу про незвичайні дерева з усього світу
- За матеріалами поліції до 11 років ув’язнення засуджено 40-річного ужгородця, який вбив 23-річну жительку Київщини
- Падіння з квадроцикла: на Закарпатті травмувалися 16-річна дівчина та 18-річний хлопець
- 15 дітей ветеранів війни поїхали на відпочинок до Словаччини
- В Ужгороді газовики врятували від вибуху під'їзд багатоповерхівки
До цієї новини немає коментарів