У першому місяці 2017-го закарпатські ЦОП вже встигли надати понад 9000 послуг

Найбільш затребуваною послугою в області з початку року є видача картки платника податків та внесення до паспорта громадянина України даних про реєстраційний номер облікової картки платника податків з Державного реєстру фізичних осіб-платників податків. Зокрема, у січні в Центрах видано 5,4 тис. таких реєстраційних номерів.
Зауважимо, що 87,5% адміністративних послуг платники Закарпаття отримують саме через ЦОП. Протягом січня 2017 року жодної скарги на наявність черг чи на неправомірні дії працівників Центрів не надходило.
Нагадаємо, що Центрами обслуговування платників Головного управління ДФС у Закарпатській області надається комплекс адміністративних, консультативних та інформаційних послуг. Платники у зручний для них час мають змогу подати податкову звітність, отримати кваліфіковану консультацію та адміністративні послуги.
ДФС у Закарпатській області
До теми
- У пошуках кращих форм та практик для України: УжНУ став майданчиком міжнародної дискусії та обміну досвідом
- В Ужгороді поліцейські охорони затримали крадія
- В Ужгороді триває акція «Дитячий письменник за прилавком»
- До уваги закарпатців! Графік погодинних включень/відключень електроенергії на 27 січня
- Ярослав Ілько презентував в Ужгороді абстракціонізм
- В Ужгороді завтра прощатимуться із полеглим військовим
- «Вальсовий тур до Відня» – в обласній філармонії в Ужгороді відбудеться концерт симфонічного оркестру
- Співробітники СБУ ліквідували дві нові схеми безпідставного ухилення від мобілізації, які діяли на Закарпатті
- В Ужгородському скансені відбудеться майстер-клас «Господиня року»
- Ужгородський замок і краєзнавчий музей – краща туристична атракція 2025 року
- У Карпатах лісівники допомагають громадам долати наслідки снігопадів (ФОТО)
- В Ужгороді стартувала виставка професійних художників Закарпаття
- Ужгородський скансен завершив рік різдвяною майстернею з виготовлення янголиків
- СБУ та Нацполіція затримали 8-х організаторів «ухилянтських схем» у різних регіонах України, зокрема й на Закарпатті
- Діалог з бізнесом та вдосконалення податкового законодавства: у ДПС у Закарпатській області відбулося засідання Громадської ради
- У Закарпатській обласній станції переливання нестача крові всіх груп
- «Зимовий вернісаж»: у музеї Бокшая відкрили підсумкову виставку Товариства угорських митців Закарпаття
- На Закарпатті шахраї від імені податківців телефонують та вимагають кошти
- Торт "Ужгородський замок" - презентували ще одну солодку родзику міста над Ужем
- Облаштували інфраструктуру, зробили запас дров: на Петросі підготували прихисток для туристів

До цієї новини немає коментарів