Ужгородські «Карпати» вибувають із Єврокубку

11 та 12 лютого ужгородські «Карпати» проводили два матчі 1/16 Європейського Кубку Виклику в швейцарському місті Цуг проти однойменної команди.

В першому матчі ужгородки зуміли нав’язати боротьбу швейцаркам і навіть вели в рахунку на початку зустрічі, але далі господарки зуміли вирівняти гру й завершили першу її половину перевагою в чотири м’ячі – 17:13. Другий період цей гандикап господарки втримали й завершили поєдинок за рахунком 29:25 на свою користь, залишаючи певні шанси для нашої команди на реванш у матчі-відповіді.

Наступного дня підопічні Бориса Петровського, на жаль, не змогли нічого протиставити злагодженій грі «Цуга». Брак реалізації та низка помилок призвели до голів у власні ворота. Вже в першому періоді перевага швейцарської команди складала 9 м’ячів, а завершилася зустріч з рахунком 36:25 на користь «Цуга». Тож «Карпати» вибувають з єврокубків на стадії 1/16 і зосередяться на виступах у внутрішньому чемпіонаті жіночої суперліги.