В Ужгороді студентка так попила кави, що залишилась без iPhone 5

У поліцію Ужгорода звернулася 18-річна студентка, яка розповіла, що зайшла зранку випити кави до місцевого кафе. За своїм столиком дівчина залишила ненадовго без нагляду телефон iPhone 5, а коли повернулася, то він зник.
Місцеві оперативники в ході розслідування вийшли на 37-річну жительку обласного центру, яка вже має судимість за скоєння крадіжок. Правоохоронці встановили, що жінка вже встигла здати крадений телефон до ломбарду.
За даним фактом слідчі розпочали кримінальне провадження за ч.1 ст.185 Кримінального кодексу України (таємне викрадення чужого майна). В ході досудового розслідування поліцейські перевірятимуть можливу причетність фігурантки справи до скоєння аналогічних злочинів на території міста.
Відділ комунікації поліції Закарпатської області
До теми
- В Ужгороді презентували результати українсько-американського проєкту з освітньої реінтеграції ветеранів
- Розікрали 2,2 млн грн під час ремонту школи: поліцейські Ужгородщини повідомили про підозру підряднику
- Трансфер, готель і переправа через Тису: поліція затримала організаторів незаконного виїзду за кордон
- На Закарпатті відзначили бійців спецпідрозділу «КОРД» з нагоди 10-річчя підрозділу
- Нові можливості для розкриття злочинів: мукачівські криміналісти отримали мобільну лабораторію
- На Закарпатті СБУ, Нацполіція, прикордонники та прокуратура перекрили черговий «трансфер» ухилянтів до ЄС
- На Берегівщині тривають пошуки 10-річного хлопчика, якого віднесло течією Тиси: поліція просить допомогти з інформацією
- «Залізна людина з великим серцем» – в Ужгороді презентували документальний фільм, присвячений пам'яті Героя України Георгія Кірпи
- У травні закарпатські патрульні розшукали 7 водіїв, які залишили місце ДТП
- СБУ та Нацполіція викрили на Закарпатті очільника сільради на оборудках із землею
- Жорстоке подвійне вбивство на Мукачівщині: закарпатець забив молотком двох односельців та травмував власного батька
- У Берегівському районі 15-річний за кермом збив 10-річну дівчинку
- Перевищення норми у 6 разів: в Ужгороді нетверезий керманич влаштував подвійну ДТП
- "Щоб імена наших героїв жили вічно": в Ужгороді представили проєкт "Віртуальна алея пам’яті"
- У Хусті поліція затримала зловмисника, який погрожував підірвати гранату в будинку, де перебувала його родина
- На Хустщині поліцейські встановлюють обставини смертельної ДТП за участі мотоцикліста
- Голова громадської організації за гроші переправляв чоловіків за кордон – поліція затримала організатора та його спільницю
- Чотирьох бійців стрілецького батальйону поліції Закарпаття нагородами відзначив Міністр МВС
- Зловмисник, який утримував у заручниках дружину та дитину, – 37-річний ужгородець-рецидивіст. Деталі від правоохоронців
- Спецоперація КОРДу в Ужгороді: поліція затримала озброєного чоловіка, який тримав у заручниках дружину та 5-річну дитину

До цієї новини немає коментарів