Любителям гірського екстриму закарпатські гори готують лавинну небезпеку

За повідомленням Закарпатського центру з гідрометеорології 31 березня - 2 квітня на високогір"ї Закарпатської області утримується III (значний) рівень лавинної небезпеки.
З огляду на це, Управління ДСНС України у Закарпатській області звертається до туристів та любителів екстремальних видів спорту в період складних погодних умов, або під час оголошення лавинонебезпеки утриматись від походів у гори. Ми наполягаємо на обов'язковій реєстрації всіх, хто підніматиметься в Карпати. Під час реєстрації на гірських пошуково-рятувальних пунктах можна отримати найоперативнішу інформацію про стан погодних умов в тій чи іншій місцевості, небезпеку сходження лавин, визначити оптимальний маршрут, який залежить від ступеня підготовки учасників сходження.
Шановні любителі екстриму, перед тим як вирушати в гори в складні погодні умови слід подумати, чи варто наражати на небезпеку власне здоров'я, або навіть життя в пошуках гострих відчуттів.
За матеріалами У ДСНС у Закарпатській області
До теми
- ТОП-10 українських письменників, які писали про Закарпаття
- На Закарпатті реалізують проєкт із розвитку підтриманого проживання у громадах
- Шлях до дому: як евакуйований притулок «Спиридон» знайшов нове життя на Закарпатті
- Від сіянців – до лісу: на Закарпатті триває весняна посадкова кампанія
- Майбутні дубові ліси на Закарпатті виростуть з молодих сіянців
- Від сімейного лікаря до стента: на Закарпатті презентували алгоритм, що рятує життя
- У Міжнародний день лісів на Закарпатті висадили ліс для майбутніх поколінь
- Чому не обов’язково їсти суп і як це впливає на організм — пояснює лікар Михайло Гаврилець
- Минулого тижня на Закарпатті побралися 38 пар
- Кінне трелювання деревини в Карпатах: давня традиція, що працює і сьогодні
- Майбутній здоровий ліс в Карпатах на понад 3000 гектарах – плани лісівників Карпатської філії на 2026 рік
- За слідами на снігу і не тільки: стартував зимовий облік тварин у карпатських лісах
- Унікальне Закарпаття: у соцмережах показали соляну стометрову піраміду підземного Солотвина
- "Ми розпалили вогонь, аби хоч якось зігрітися": історія Юрія, який понад 20 років мандрує горами Закарпаття
- За перший місяць 2026 року Закарпаття прийняло п’ять евакуаційних груп із прифронтових областей
- Герої без зброї: водій-рятувальник Ігор Чепа про готовність там, де складно, силу духу та історії з рятувального життя
- Морози не зупиняють турботу: як лісівники рятують диких тварин взимку на Закарпатті
- Про найпопулярніші імена, якими називали новонароджених на Закарпатті у 2025 році
- ПДВ для ФОПів вдарить по місцевих бюджетах і цінах — позиція підприємців
- Елла Лібанова: Поки в Україні буде небезпечно, люди не повертатимуться, але тримати з ними зв’язок – ми зобов'язані

До цієї новини немає коментарів