Яскраві барви на полотнах художника-закарпатця перетворюють їх у справжнє торжество краси

Напередодні Закарпатський обласний художній музей імені Й. Бокшая був переповнений: людей зібрала виставка заслуженого художника України Антона Ковача з нагоди його 55-річчя.
І численні товариші по творчому цеху, і працівники управління культури облдержадміністрації на чолі з Вікторією Фроловою, і шанувальники таланту, який дав про себе знати всій Україні, близькому і віддаленому зарубіжжю, змогли насолодитися яскравими полотнами Антона Михайловича.
Ректор Закарпатської академії мистецтв Іван Небесник, академік, народний художник України Володимир Микита, директор музею Франциск Ерфан дали високу оцінку полотнам Антона Ковача. Згадували етапи його становлення і як митця, і як науковця (бо є кандидатом мистецтвознавства, автором ряду видань), і як педагога (викладає в мистецькому виші на посаді доцента). Яскраві барви на його полотнах, буяння фантазії, проникливість у сутність речей, повага до себе і до глядача, яка проглядається у роботах Антона Ковача, перетворюють їх у торжество краси. Це відзначали практично всі учасники виставки, пише Волошина.ua. На події були присутні і члени сімї майстра – дружина Маряна, 82-річний батько Михайло Іванович, молодший брат Михайло. Це створювало особливу дружню, родинну атмосферу, яка додала позитивних відчуттів.
До теми
- В обласному музеї ім. Й. Бокшая триває виставка творчості Івана Кавалерідзе
- Обласний краєзнавчий музей ім.Т.Легоцького запрошує відвідати підземелля Ужгородського замку
- На поціновувачів мистецтва завтра чекає відкриття одразу двох виставок в Ужгороді
- До ужгородського скансену повертається Літня школа гончарства
- Перший Відкритий фольклорний фестиваль-конкурс культурного розмаїття «Шовкова косиця» стартував в Ужгороді
- «Академія молодих: Ужгород-Львів»: в Закарпатській обласній філармонії відбувся концерт
- В Ужгороді відкриють фотовиставку Євгена Котляра «Український штетл. Повернення до місць сили»
- Ужгородський скансен запрошує на виставу «Про що плачуть верби»
- В Ужгороді до 115-річчя Андрія Коцки оновлять експозицію його музею: які картини можна побачити
- В Ужгороді відзначають День музеїв – вхід сьогодні безкоштовний
- «Разом заради повернення»: фотовиставка в атріумі Закрапатської облради вражає
- В Ужгороді при свічках прозвучать «Пори року» Антоніо Вівальді
- Виставка «Сонячний шлях» у скансені: чотири роки творчості, натхнення і патріотизму
- Командна робота заради пам’яті: в Ужгородському замку створили новий виставковий простір
- Протягом місяця у музеї імені Бокшая можна переглянути унікальну експозицію робіт Адальберта Ерделі
- Безкоштовний вхід і насичена програма: скансен в Ужгороді кличе на День музеїв (ПРОГРАМА)
- Жанрове розмаїття та експресія: музей Бокшая завтра презентує фондову колекцію творів Адальберта Ерделі
- Вільний вхід і насичена програма: Ужгородський замок кличе на День музеїв (ПРОГРАМА)
- Два таланти – один простір: в Ужгороді презентували виставку Людмили Корж-Радько та Богдана Коржа
- Виставу «Жменяки» знову зіграють в Ужгородському скансені

До цієї новини немає коментарів