Не лише писанкарки, а й двоє писанкарів представили свої роботи в ужгородському скансені
Представлені роботи 30 майстрів із Ужгорода та районів Закарпаття Цьогоріч у виставці беруть участь не лише майстрині-писанкарки, а й двоє майстрів-чоловіків.
Писанки виконані у різних традиційних та сучасних техніках. Крім того, окремі експозиції формуватимуться з фондової колекції ужгородського скансену та приватних колекцій.
До слова, на цьогорічній виставці можна зустріти не лише традиційні яйця-писанки, а й писанки-пряники.
Нагадаємо, днями на площі Народній встановили вже традиційні для Ужгорода Великодні дерева. Завтра, 7 квітня, відбудеться урочисте відкриття фестивалю-конкурсу "Воскресни, писанко!". Милуватися писанками на площі Народній в Ужгороді всі охочі зможуть до Великодня – 16 квітня.


















До теми
- Маріупольський театр в Ужгороді: виклики, щоденне життя, плани і творчість
- Куїнджі, Айвазовський, Кричевський – колекцію Сумського художнього музею можна побачити в Ужгороді
- У галереї «Ужгород» відкрили виставку творів «Вернісаж 55»
- 30 травня в Ужгороді відбудеться відкриття виставки «Дитячі мрії»
- Танець, пісня, пам’ять: Академія культури провела концерт-подяку захисникам
- Академія культури і мистецтв запрошує сьогодні в Ужгороді на звітний концерт «Дякую Тобі…»
- В Академії культури і мистецтв відбувся фольклорно-мистецький форум «Барви народного танцю»
- В Ужгороді відбувся обласний фольклорний фестиваль-конкурс «Веселковий передзвін»
- В Ужгороді відбудеться обласний фестиваль-конкурс «Веселковий передзвін»
- Закарпатський драмтеатр реалізує інклюзивний проєкт за підтримки Українського культурного фонду
- 5 музеїв Ужгорода, про які ви могли не знати (ФОТО)
- В Ужгороді стартував Всеукраїнський дитячий театральний фестиваль-премія «Золота китиця».
- Ужгородський скансен оприлюднив програму до Дня музеїв
- В Ужгородському скансені відкрили виставку живопису Аврелії Федор
- У краєзнавчому музеї ім.Т.Легоцького триває персональна виставка живопису Василя Вовчка «Весняні мелодії»
- «В моїм серці Лемковина» – виставку з такою назвою відкрили в Закарпатському музеї народної архітектури та побуту
- Закарпатська обласна філармонія запрошує на концерт «Музика єднає покоління»
- Майже 50 ікон представили на виставці в Ужгородському кафедральному соборі
- Сьогодні в Ужгородському скансені представлять виставку витинанок Марії Бурдяк та Галини Дудар «В моїм серці Лемковина»
- У травні Ужгород перетвориться на музичну столицю України
До цієї новини немає коментарів