Один затриманий злодій-закарпатець переховувався за кордоном, інший — в "в бігах" по рідному краю

Перший з них, 28-річний житель смт.Солотвино, скоїв більше півдесятка крадіжок приватного майна громадян, але переховувався від слідства. Згідно з ухвалою суду його було затримано й поміщено в ізолятор тимчасового тримання.
Другий фігурант справи, 26-річний житель с.Бедевля Тячівського району, скоїв смертельне ДТП на автодорозі біля рідного села. Внаслідок аварії загинула пенсіонерка. За даним фактом поліція розпочала кримінальне провадження, але фігурант справи переховувався від слідства за кордоном. Як тільки чоловік повернувся додому, його одразу затримали працівники кримінальної поліції Тячева.
Як повідомили у Відділі комунікації поліції Закарпатської області, після завершення досудового розслідування у справах обидва чоловіки постануть перед судом, який і вирішуватиме їх остаточну долю.
До теми
- Поліцейські встановлюють обставини аварії на Ужгородщині, внаслідок якої загинула пенсіонерка-пішохід
- Телефон у руці за кермом: поліція Закарпаття зафіксувала понад сотню порушників та нагадує про штрафи
- У Сваляві 14-річна дівчина випала з вікна закинутої будівлі: поліція з'ясовує обставини
- Поліція Закарпаття об'єднала ветеранів та їхні родини на триденних спортивно-оздоровчих зборах
- Поліція Закарпаття розслідує смертельну ДТП у Рахові
- Трагедії вдалося запобігти: в Ужгороді патрульні врятували жінку, яка намагалася накласти на себе руки
- «Очікування не справдилися»: маріуполець незаконно повернувся в Україну через Карпати після року в Іспанії
- Завершено розслідування: закарпатець, який викрав жінку з дитиною та стріляв у поліцейських, постане перед судом
- В Ужгороді зупинили водія, вміст алкоголю в якого більш ніж у 16 разів перевищував допустимий рівень
- У Мукачеві поліція затримала зловмисника, причетного до пограбування у місцевому магазині
- Поліція Мукачівщини розслідує аварію, в якій травмовано малолітню дівчинку
- За минулий тиждень поліцейські Закарпаття розшукали 9 водіїв, які залишили місце ДТП
- На Закарпатті судитимуть двох агентів, які збирали розвіддані для рф про українські військові об'єкти
- Перевищив допустиму норму алкоголю майже у 12 разів: в Ужгороді склали протокол на водія
- Поліція Закарпаття розслідує смертельну ДТП на Берегівщині
- В Ужгороді судитимуть агентку спецслужб рф, яка отруїла українського військового
- До Словаччини за 17 тисяч доларів – на Закарпатті затримали військового та цивільного за незаконне переправлення
- Правоохоронця зі Закарпаття підозрюють в організації незаконного переправлення чоловіків за кордон
- Засудженого за розбій та незаконне позбавлення волі депутата затримали на Закарпатті
- Поліція розслідує смерть чоловіка після падіння з адмінбудівлі в Ужгороді

До цієї новини немає коментарів