У Мукачеві рятувальники винесли двох людей з палаючої квартири

За тривожним сигналом до місця виклику було направлено пожежні розрахунки 17-ї,18-ї та 19-ї державних пожежно-рятувальних частин. Всього працювало 10 чоловік особового складу та чотири одиниці техніки.
Прибувши до місця, за допомогою висувної драбини рятувальники дісталися до балкону палаючого помешкання та зайшли всередину. Через сильне задимлення їм довелося працювати у апаратах захисту органів дихання та зору.
Під час проведення розвідки пожежі у квартирі вогнеборці виявили власника помешкання та його дочку, яких негайно були врятовано із задимленого приміщення. Від надання медичної допомоги вони відмовилися.
О 07:44 пожежу вдалося локалізувати й о 08:00 ліквідувати повністю. Завдана матеріальна шкода встановлюється, адже вогонь пошкодив килим та диван, а також закопчено стіни та стелю помешкання.
Причину пожежі з’ясовують правоохоронні органи.
До теми
- На Хустщині рятувальники ліквідували пожежу у надвірній споруді
- Рятувальники та місцева пожежна команда Королева загасили пожежу в житловому будинку
- 217 баночок «Леквару Перемоги» зварили в Мукачеві і зібрали близько 100 000 грн для ЗСУ
- Відновлення після удару: керівники ОВА та Мукачева зустрілися з інвесторами та дирекцією атакованого заводу “Flex”
- Після ракетного обстрілу Мукачева на стаціонарному лікуванні зараз 7 осіб, ще 19 лікуються амбулаторно
- Унаслідок російського обстрілу у Мукачеві, крім заводу Flex, різні ушкодження зафіксовано ще на 6 підприємствах та 9 приватних будинках
- Окремі показники якості повітря в Мукачеві перевищують гранично допустимі норми
- Підприємство в Мукачеві, яке знищили російські терористи, було одним з найбільших роботодавців Закарпаття
- Кількість постраждалих у Мукачеві збільшилася - останні новини щодо нинішньої атаки росії
- 19 постраждалих унаслідок ракетного удару по Мукачеву - наймолодшій 22 роки, найстаршому – 63: уточнені дані від ОВА
- У Мукачеві є постраждалі внаслідок ворожої атаки
- Росіяни вдарили по підприємству у Мукачеві
- Вогонь не прощає легковажності: понад два десятки загиблих у пожежах на Закарпатті із початку року
- На Закарпатті зберігається надзвичайна пожежна небезпека
- З початку 2025 року на Закарпатті зафіксовано 2 пожежі на сільськогосподарських угіддях — вогонь знищив 3,2 гектари зернових культур
- «Родина для кожної дитини»: у Мукачеві відбудеться пікнік на підтримку усиновлення та сімейного виховання дітей
- 1819 пожеж ліквідували вогнеборці Закарпаття від початку року
- Черговий евакуаційний потяг привіз на Закарпаття дві родини з Донеччини
- Вогнеборці Ужгородщини ліквідували пожежу сухої трави та пшениці на площі близько 1,4 гектара
- 1023 пожежі в екосистемах з початку року: закарпатські рятувальники б’ють на сполох
До цієї новини немає коментарів