У пунктах перетину Держкордону на Закарпатті — кілометрові авточерги

Майже на всіх КПП на держкордонах в Закарпатті виникли величезні кілометрові черги, у яких доводиться стояти від 8 до 10 годин.
Як нам повідомили у прикордонній службі, черги стоять в обидва боки - на в'їзд та на виїзд.
"На виїзд багато автомобілів з різних причин. Серед них є українці, які їдуть на свята за кордон на відпочинок, а дехто виключно на ринки чи магазини. І все ж на в'їзд в Україну ще більше автомобілів. Головним чином це українці, які повертаються на свята із заробітків до рідних домівок. Ми очікуємо, що тільки після неділі черги зникнуть і буде лише невеличка хвиля тих, повертатиметься на заробітки після свят. Що стосується технічних проблем, то їх немає. Служба працює максимально оперативно", - повідомили ПроЗаку в Мукачівському прикордонному загоні.
До теми
- В Ужгороді розпочалося громадське обговорення щодо перейменування вулиці та скверу
- Міжнародний обмін інформацією допоміг викрити митні правопорушення на Закарпатті
- Троє багатодітних жінок із Ужгородщини отримали почесне звання «Мати-героїня»
- Міський голова Ужгорода Богдан Андріїв зустрівся із заступницею Глави Місії Посольства Великої Британії в Україні Шарлоттою Сюрен
- Богдан Андріїв: "Ключі від квартир в Ужгороді отримали ще три родини захисників"
- Богдан Андріїв: "Пам'ятаємо подвиг Шандора Кіша, дякуємо і низько вклоняємося його мамі"
- Богдан Андріїв поспілкувався з ужгородцями під час чергового особистого прийому
- Нові можливості для захисту тварин: Ужгородська міська рада підписала Меморандум із благодійним фондом
- 15 дітей із Ужгорода, переважно з родин загиблих Захисників, сьогодні вирушили на відпочинок до Ніредьгази
- Про порядок перебування у контрольованих прикордонних районах та прикордонній смузі
- За 400 доларів обіцяли «трансфер до ЄС»: на Закарпатті трьох переправників засуджено до реальних строків ув’язнення
- Богдан Андріїв привітав ужгородських поліцейських із професійним святом
- Працівники Ужгородської міської ради сьогодні долучилися до благодійної акції та здали кров
- Електроенергія подорожчала майже на 189%: у водоканалі пояснили, що найбільше вплинуло на тариф
- В Ужгороді тимчасово змінено рух окремих автобусних маршрутів через ремонт вулиці Карпатської України
- До уваги водіїв! В Ужгороді через спеку обмежено рух великих вантажівок
- В Ужгороді відзначили 30-ту річницю Конституції України
- В Ужгороді встановили тариф на проїзд у міських автобусах у розмірі 23 гривень
- Майже 1,1 млн гривень в Ужгороді спрямують на соціальну підтримку Захисників та їхніх родин
- У Закарпатській митниці відзначили 35-ту річницю створення митної системи України

До цієї новини немає коментарів