Хто в Ужгороді не бажає виконувати Правила благоустрою, відповість перед містянами після Великодня

Прибрати перед великодніми святами, які наближаються, рекламні оголошення і заклеювання вітрин, що не відповідає правилам, затвердженим в Ужгороді, наполегливо просили днями підприємців працівники відділу муніципальної інспекції з благоустрою Ужгородської міської ради.

 

Ті, хто дбає про своє місто, прислухалися, зокрема, зняли неохайну рекламу на перехресті вулиць Берчені-Підгірної, в одному з магазинів на Корятовича прибрали тотальне заклеювання вітрин, а з огорожі біля будівельного майданчика на початку вулиці Волошина зняли численні рекламні оголошення.

Працівники відділу муніципальної інспекції з благоустрою наголошують, що до тих, хто не хоче виконувати Правила благоустрою, одразу після свят будуть вживати жорсткіші заходи впливу, повідомляється на сторінці Ужгородської міськради у ФБ.

 

13 квітня 2017р.

До теми

Коментарі:

    До цієї новини немає коментарів

Залишити коментар:

Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях образи щодо інших учасників дискусії, будуть забанені модератором без будь-яких попереджень та пояснень. Також дані про таких користувачів можуть бути передані правоохоронним органам, якщо від них надійшов відповідний запит. У коментарі заборонено додавати посилання та рекламні повідомлення!

Необхідні поля позначені наступним символом:*