Чи стали закарпатцям "Доступні ліки" за новою урядовою програмою?

Завдяки програмі «Доступні ліки» ціни на деякі препарати знизились навіть у тих аптеках, які не беруть участь в урядовій програмі.
Про це повідомив Віце-прем’єр-міністр України Павло Розенко. Це означає, що навіть не за рецептами, можна придбати необхідні медикаменти за значно нижчою ціною, - наголосив посадовець. Як відомо, 1 квітня стартувала урядова програма «Доступні ліки».
Пацієнти зможуть отримати препарати від серцево-судинних захворювань, діабету ІІ типу та бронхіальної астми безкоштовно або з незначною доплатою. У програмі «Доступні ліки» беруть участь 157 торгових найменувань препаратів. Держава повністю компенсує вартість 23-х. За інші ліки з переліку пацієнт доплачує в середньому від 10-и до 30-и відсотків вартості.
Закарпатська філія ПАТ НСТУ Тиса-1 -оновлений-
До теми
- СБУ та Нацполіція затримали 8-х організаторів «ухилянтських схем» у різних регіонах України, зокрема й на Закарпатті
- У Закарпатській обласній станції переливання нестача крові всіх груп
- «Зимовий вернісаж»: у музеї Бокшая відкрили підсумкову виставку Товариства угорських митців Закарпаття
- Торт "Ужгородський замок" - презентували ще одну солодку родзику міста над Ужем
- Облаштували інфраструктуру, зробили запас дров: на Петросі підготували прихисток для туристів
- В Ужгороді запалили свічки на Менорі з нагоди єврейського свята Хануки
- У Закарпатському музеї народної архітектури та побуту триває марафон передріздвяних майстер-класів
- Шахраї використовують світлини військових для рекламування фальшивих посвідчень водія
- В Ужгородському замку відкрили сучасний інформаційний інфобокс, присвячений унікальній пам’ятці — церкві Святого Юрія
- На Закарпатті СБУ, Нацполіція та прикордонники ліквідували чергову «ухилянтську схему»
- В Ужгороді відкриють виставку «Косиця. Наша історія», присвячену десятиріччю студії традиційної вишивки
- На Закарпатті СБУ, Нацполіція та прикордонники ліквідували ще один незаконний «трансфер» ухилянтів через держкордон
- СБУ, Нацполіція та прикордонники затримали ще одного співучасника «інкасаторської» схеми для ухилянтів
- В Ужгороді провели вечір пам’яті Надії Панчук
- СБУ та Нацполіція блокували на Закарпатті ухилянтську схему: чоловіків доставляли до кордону на інкасаторських машинах
- У селі Іза триває активна фаза протиепідемічних заходів через спалах гепатиту А
- Відкрили дорогу та розпочинають вакцинацію: у селі Іза завершили протест
- Консульство Угорщини в Берегові отримало нового керівника
- В Ізі на Хустщині місцеві жителі перекрили дорогу та спалили карантинний пост – протестують проти обмежень через спалах гепатиту А
- У селі Іза на Закарпатті зафіксували спалах вірусного гепатиту A - фахівці рекомендують утриматися від поїздок туди

До цієї новини немає коментарів