Про додаткові потяги 22-23 квітня на Закарпаття

Це потяг №217/218 Київ – Івано-Франківськ – Рахів та та потяг №207 Київ – Ужгород. З Києва поїзди відправляться в п’ятницю, 21 квітня, а зворотно – у неділю, 23 квітня.
Поїзд №217/218 Київ – Івано-Франківськ – Рахів відправиться з Києва 21 квітня о 15:22, прибуде до Рахова наступного дня о 07:15. Зворотно відправлення з Рахова 23 квітня о 17:38 та прибуття до Києва в понеділок, 24 квітня, о 09:16. У складі поїзда купейні та плацкартні вагони. Поїзд прослідує через Шепетівку, Львів, Івано-Франківськ, Ворохту.
Поїзд №207 Київ – Ужгород відправиться з Києва 21 квітня о 17:24 та прибуде до Ужгорода наступного дня о 09:29. Зворотно відправлення з Ужгорода 23 квітня о 13:05 та прибуття до Києва наступного дня о 05:00. Поїзд прослідує через Мукачеве, Славське, Львів, Тернопіль, Хмельницький. У складі поїзда плацкартні та купейні вагони.
Квитки на ці додаткові поїзди в продажу на сайті ПАТ «Укрзалізниця» та в залізничних касах.
До теми
- Благодійна різдвяна коляда відбулася в Ужгороді
- Під час Ходи звіздарів в Ужгороді збиратимуть донати для ЗСУ
- Богдан Андріїв: «Наш спільний обов’язок - підтримувати захисників». Напередодні Різдва передали допомогу 101-й бригаді ТРО
- В Ужгороді відбувся мистецький концерт «Різдвяні зустрічі»
- Програми ЄС для громад: тренінг в Ужгородській міській раді
- Ужгородський скансен запрошує на майстерку з виготовлення різдвяно-новорічної свічки
- На території Ужгородського замку встановили прикордонний стовп із острова Зміїний
- «Зимовий вернісаж»: у музеї Бокшая відкрили підсумкову виставку Товариства угорських митців Закарпаття
- 57 закарпатських художників представили свої роботи на різдвяній виставці «Коляда»
- Торт "Ужгородський замок" - презентували ще одну солодку родзику міста над Ужем
- Ужгородський ліцей «Інтелект» об’єднав учнів, батьків і педагогів у волонтерській підтримці ЗСУ
- Школярі зі Словаччини щедрували і колядували у міській раді Ужгорода
- «Історична та культурна спадщина в прикордонному регіоні»: міжнародна конференція у скансені
- Богдан Андріїв вручив договір дарування на квартиру в Ужгороді поліцейському, який боронив Україну
- Проєкт бюджету Ужгородської громади на 2026 рік обговорили під час громадських слухань
- 163 спортсмени та 50 тренерів Ужгорода отримають винагороди за спортивні успіхи
- Відучора з Ужгорода щодня курсує нічний поїзд до Відня
- Ужгородський суд визнав матір винною у трагедії, яка забрала життя її малолітньої доньки
- Черговий вантаж підтримки для захисників: Ужгород доправив захисникам 33-ї бригади нову партію необхідного спорядження
- У Закарпатському музеї народної архітектури та побуту триває марафон передріздвяних майстер-класів

До цієї новини немає коментарів