Ужгородські дітлахи спочатку приміряли кепку поліцейського...

Справжнє обладнання експертів слідчого управління, металошукач в дії, а також «затримання злочинця» вівчаркою-помічником — усе це з величезною цікавістю та захопленням спостерігали вихованці старшої групи дитячого садка №39 в місті Ужгород.

Сьогодні, 21 квітня, працівники слідчого управління ГУНП в Закарпатській області влаштували для маленьких ужгородців приємний сюрприз: замість звичної ранкової прогулянки вихованці ужгородського дошкільного навчального закладу «Журавлик» потрапили на справжнє видовище. На подвір’ї дитсадка їх чекав спеціалізований автомобіль-лабораторія, на якому слідчі виїжджають на місце події. Старший інспектор сектору криміналістичного забезпечення слідчого управління Роман Ференц продемонстрував дітлахам обладнання, яким екіпіровано авто: спецвалізи з пензликами, щіточками та порошками; конуси для обгородження місця події, лампи, генератор електроенергії та багато іншого.

Старший інспектор управління ювенальної превенції Андрій Курта розповів дітлахам про правила дорожнього руху та про перші дії при знаходженні небезпечних предметів. Після цього вихованці дитсадка мали можливість побачити в дії справжній металошукач. Дехто з дітлахів навіть допомагав експерту-вибухотехніку знайти захований поблизу авто металевий предмет, повідомляє Відділ комунікації поліції Закарпатської області.

Та найбільше захоплення дітей викликало інсценоване затримання злочинця, в якому допомагала спеціально навчена вівчарка. Крім того, собака продемонстрував пошук «вкраденого» предмета, якого кінолог заздалегідь заховав на майданчику.

Вдячні 6-літні глядачі пообіцяли поліцейським бути слухняними та обережними. Деякі, примірявши кепку поліцейського, вирішили, що коли виростуть, стануть гідними правоохоронцями.







До теми
- 44 людини склали НМТ в ужгородському ліцеї №5: як минуло тестування
- У Хусті через хуліганські дії водія постраждала вагітна жінка — поліція затримала фігуранта
- У Мукачеві поліція затримала підозрюваних у вечірній стрілянині: деталі інциденту
- В Ужгороді урочисто підняли стяг українських морських піхотинців та вручили нагороди рідних полеглих морпіхів
- Підтримка, що об'єднує: родини ужгородських захисників відновлювали сили на виїзному ретриті
- В Ужгороді нині попрощалися із полеглим солдатом Михайлом Тіщенком
- На Рахівщині правоохоронці затримали місцевого жителя, який переправляв військовозобов’язаного до Румунії
- На Закарпатті гольф стане новим напрямом адаптивного спорту
- 7 років в'язниці: за матеріалами поліції Закарпаття засуджено водія, який у стані сп’яніння скоїв смертельну ДТП
- Поліція Закарпаття видала Угорщині розшукуваного втікача-гвалтівника
- Представники Ужгородського ліцею №3 передали Богдану Андріїву вітальну грамоту від Сенату Парламенту Чеської Республіки
- В Ужгороді завтра прощатимуться із полеглим Героєм
- В Ужгородському замку відкрили експозицію про кав'ярні Будапешта
- Ужгород в жалобі – сьогодні в місті попрощалися з молодшим сержантом, 33-річним Іваном Кир'яновим
- Понад 600 «гонщиків» на Закарпатті отримали штрафи від початку місяця
- Зіниці не реагували на світло: в Ужгороді спіймали водія у стані наркотичного сп’яніння
- СБУ та Нацполіція викрили на Закарпатті керівника місцевої ГО та його спільників, які займалися «ухилянтськими схемами»
- Криваве застілля на Тячівщині: господар ледь не забив гостя до смерті, збрехавши медикам про падіння
- У 11 разів вище норми: в Ужгороді затримали нетверезого водія без прав на двоколіснику
- В Ужгороді сьогодні попрощалися із 37-річним старшим матросом Максимом Раком

До цієї новини немає коментарів