Закарпатська прикордонно-поліцейська група ловила нелегального азіата на Перечинщині

Так, сьогодні по обіді, військовослужбовці відділу «Новоселиця» разом зі співробітниками Перечинського райвідділу поліції завадили спробі незаконного порушення держрубежу громадянином Афганістану. Від місцевого населення військовим надійшла інформація про те, що у с.Порошково, яке знаходиться неподалік українсько-словацького кордону, помітили чужинця. Жителі прикордоння повідомили і про те, що незнайомець за зовнішністю схожий на азіата та розмовляє лише іноземною мовою. Отож, у вказаний місцевими район негайно висунулась спільна прикордонно-поліцейська група, яка й виявила на околиці села Порошково громадянина Афганістану без документів. Затриманий згодом зізнався, що дійсно мав намір незаконно перетнути кордон, аби потрапити до Словаччини.
З метою з’ясування обставин правопорушення, нелегала доставлено у пункт тимчасового тримання Чопського прикордонного загону. Після встановлення особи його буде притягнуто до адміністративної відповідальності.
Прес-служба Чопського прикордонного загону
До теми
- Поліцейські Закарпаття викрили махінації з пальним на понад мільйон: директорці фірми повідомили про підозру
- На Закарпатті поліцейські викрили жителя Тернопільщини, який за 12 000$ переправляв чоловіків через кордон
- На Тячівщині жінку судитимуть через ДТП з потерпілими
- У Мукачеві чоловік, будучи позбавленим права керування, їздив з ознаками алкогольного сп’яніння
- Поліція Ужгородщини притягнула до відповідальності чоловіка, який викинув напризволяще шістьох цуценят
- У Виноградові поліцейські спільно з прикордонниками виявили 2 500 пачок безакцизного тютюну
- Поліція Міжгір’я розкрила угон авто місцевого жителя: за підозрою у злочині затримано уродженця Дніпропетровщини
- На Рахівщині поліція затримала підозрюваного у переправленні військовозобов’язаних через кордон до Румунії
- Їхав без шолома: через ДТП на Виноградівщині до реанімації потрапив 17-річний мотоцикліст
- Трьох прикордонників Чопського загону нагородили державними відзнаками
- На Рахівщині затримали трьох осіб, які організували канал втечі ухилянтів до Румунії
- Поліцейські Закарпаття перевіряють інформацію про можливі порушення у сфері утримання тварин
- Привласнили понад 1,7 млн гривень: закарпатські поліцейські викрили організовану злочинну групу на виведенні коштів із банківських рахунків пенсіонерів
- 295 водіїв спіймали на Закарпатті на користуванні телефоном під час руху
- ДТП в Ужгороді: нетверезого водія без прав розшукали і притягнули до відповідальності
- У Виноградові чоловік обікрав водійку, яка його підвозила
- Поліція Ужгорода затримала наркоторговицю – їй загрожує до 8 років ув'язнення
- Поліцейські Виноградова затримали підозрювану у переправленні військовозобов’язаних через кордон України
- У Мукачеві патрульні надали допомогу дівчині, яка намагалася завдати собі шкоди
- Поліція Виноградова розслідує факт жорстокого поводження з твариною: особу, причетну до злочину, встановлено
До цієї новини немає коментарів