В Ужгороді "сбушники" затримали поліцейського та посередника на хабарі

Співробітники СБ України спільно з прокуратурою та внутрішньою безпекою поліції викрили на хабарі слідчого одного з районних підрозділів Нацполіції Закарпатської області.
Правоохоронці встановили, що зловмисник вимагав триста доларів США з місцевого мешканця за непритягнення до кримінальної відповідальності за зберігання наркотиків.
Оперативники спецслужби затримали поліцейського та посередника в Ужгороді після отримання хабара. Відкрито кримінальне провадження за ч. 3 ст. 368 Кримінального кодексу України. Слідчому оголошено про підозру в скоєнні злочину, вирішується питання про обрання йому запобіжного заходу. Триває досудове слідство..jpg)
До теми
- Засудженого за розбій та незаконне позбавлення волі депутата затримали на Закарпатті
- Поліція розслідує смерть чоловіка після падіння з адмінбудівлі в Ужгороді
- СБУ, Нацполіція та прикордонники нейтралізували ще один трансфер ухилянтів до ЄС
- На Закарпатті СБУ блокувала чергову ухилянтську схему. Затриманий один із керівників відділу прикордонної служби
- 25 000$ за фіктивне працевлаштування з правом на відстрочку: на Закарпатті поліція викрила корупційну схему у приватному навчальному закладі
- Поліція Берегова розслідує ДТП за участі «швидкої» та малолітнього хлопчика-пішохода
- 1,52 проміле алкоголю та ДТП: патрульні відсторонили в Ужгороді від керування нетверезу водійку
- Поліція розслідує 2 смертельні ДТП за участю мотоциклістів, що стались минулої доби на Закарпатті
- За місяць на Закарпатті оштрафували 961 водія за перевищення швидкості
- На Берегівщині поліція затримала зловмисника, який намагався вбити сусіда сокирою
- За минулий місяць поліцейські Закарпатської області розшукали 35 водіїв, які залишили місце ДТП
- За матеріалами поліції Хустщини до 7 років ув'язнення засуджено грабіжників, які напали на пенсіонерку
- На Тячівщині 66-річний чоловік вистрілив у спину сусіду з мисливської рушниці
- На Берегівщині поліція затримала підозрюваного в умисному вбивстві, який намагався винести тіло вбитого у килимі
- ДТП у передмісті Ужгорода: затримано п’яного керманича з майже 14-кратним перевищенням допустимої норми алкоголю
- Поліція затримала зловмисника, який сокирою вбив товариша та майже добу переховувався від правоохоронців
- На Закарпатті поліція затримала групу наркоторговців-рецидивістів
- Закопала тіло немовляти на подвір’ї: на Ужгородщині поліцейські затримали жінку, через недбалість якої загинула малолітня донька
- Пошкодив камери відеоспостереження та розрізав сейф болгаркою: у Рахові поліція затримала 16-річного підлітка за крадіжку грошей з підприємства
- Забила чоловіка до смерті: на Рахівщині затримали 65-річну жінку

До цієї новини немає коментарів