Дев’ять водіїв напідпитку не змогли втекти від закарпатської поліції

Двох нетверезих водіїв затримала за минулу добу Іршавська поліція. В райцентрі працівники ГШР зупинили автомобіль «ВАЗ-2107», який створював на дорозі аварійну ситуацію. За кермом був чоловік, який не мав водійського посвідчення, та перебував у стані алкогольного сп’яніння. Це підтвердив лікар під час медосвідчення в районній лікарні.
Наряд ГШР в Іршаві зупинив автомобіль «Меrсеdеs», який створив аварійну ситуацію на дорозі. За кермом перебував у нетверезому стані 50-річний місцевий житель. В лікарні медики підтвердили, що чоловік вживав спиртні напої.
Неподалік Виноградова працівники поліції зупинили самоскид марки «САМС», який порушив вимоги дорожньої розмітки. Водій не мав документів, які б давали право на керування транспортним засобом, та перебував у стані алкогольного сп’яніння. Від медосвідчення чоловік відмовився, про що в присутності двох свідків було складено відповідний адмінпротокол.
У Мукачівському районі в селі Кінлодь наряд ГШР зупинив автомобіль марки «ЗАЗ», водій якого не був пристебнутий паском безпеки. Водій не мав документів і перебував у стані алкогольного сп’яніння. Від медосвідчення чоловік відмовився, про що в присутності свідків правоохоронці склали відповідний адмінпротокол.
У Хустському районі в селі Іза правоохоронці зупинили автомобіль «ВАЗ-21115», який створив аварійну ситуацію на дорозі, виїхавши на зустрічну смугу. Водій перебував у стані алкогольного сп’яніння, драгер показав аж 3,4 проміле алкоголю в крові.
На автодорозі в смт.Буштино Тячівського району правоохоронці зупинили мікроавтобус «Fоrd Тrаnsit». Водій перебував у стані алкогольного сп’яніння, це підтвердилося під час медосвідчення в районній лікарні. Він також не мав водійського посвідчення.
На автодорозі Мукачево-Рогатин-Львів поблизу Буштина інший наряд поліції зупинив вночі автомобіль «ВАЗ-2107». Водій перебував у стані алкогольного сп’яніння, але від медосвідчення відмовився. В присутності двох свідків на нього склали відповідний адмінпротокол і вилучили водійське посвідчення.
У Перечині наряд ГШР зупинив автомобіль «ВАЗ-2106», так як водій перетнув суцільну смугу дорожньої розмітки. Драгер засвідчив 0,46 проміле алкоголю у чоловіка, який перебував за кермом. Водійського посвідчення молодий чоловік не мав, бо його вилучили раніше за аналогічне правопорушення.
В селі Лозянське Міжгірського району наряд ГШР зупинив автомобіль «ГАЗель» через те, що на машині не горіло світло фар. Водій не мав жодних документів на право керування і перебував у стані алкогольного сп’яніння, в лікарні у нього виявили 1,16 проміле алкоголю.
На усіх правопорушників складено адміністративні протоколи за ст.130 Кодексу України про адміністративні правопорушення (керування транспортними засобами особами, які перебувають в стані алкогольного сп’яніння).
Відділ комунікації
поліції Закарпатської області
До теми
- «Контракт 18 – 24» для 128 ОГШБр розширено на новий напрямок: оператори безпілотних систем.
- На Закарпатті пройшов традиційний забіг виноградниками
- Правоохоронці повернули родині полоненого військового майже 3 мільйони гривень, викрадених шахраями
- На Закарпатті затримали групу порушників кордону та їх переправника
- На Закарпатті викрито «кримінального авторитета», який організовував незаконні переправлення військовозобов’язаних із установи виконання покарань
- За минулі вихідні закарпатські патрульні винесли 275 постанов за перевищення дозволеної швидкості
- Рятувальники допомогли туристу, який заблукав у горах на Рахівщині
- Поблизу кордону зі Словаччиною затримали двох браконьєрів із впольованою твариною
- На Мукачівщині взято під варту підозрюваного в умисному вбивстві знайомого
- На Тячівщині затримали підозрюваного у переправленні військовозобов’язаних через кордон
- Ветеран із Закарпаття Костянтин Кашула представлятиме Україну у складі національної збірної на Strong Spirit’s Games у Мадриді
- На Закарпатті блокували чергові схеми незаконного переправлення військовозобов’язаних до ЄС – дайджест від прокуратури
- У пункті пропуску «Тиса» митники вилучили незадекларовані брендові речі
- Чергові викриття у ДП «Ліси України»: шестеро закарпатців завдали збитків на 27 млн грн
- За матеріалами поліції на Рахівщині судитимуть торговця наркотиками – йому загрожує до 12 років ув'язнення
- Заборонений до ввезення нікотиновий виріб опинився на складі митниці
- На кордоні з Румунією з пострілами затримали порушників
- На Закарпатті відзначили працівників спортивної галузі - спортсменів, тренерів, вчителів.
- На Закарпатті судитимуть «чорного археолога», який незаконно знайшов і намагався продати унікальний скарб бронзових кельтів
- Поліцейські затримали 34-річного закарпатця, підозрюваного у вбивстві товариша
До цієї новини немає коментарів