П'ятьом нападникам з Мукачева вже оголошено про підозру у скоєнні хуліганських дій

Поліція міста над Латорицею встановила особи шістьох чоловіків, які підозрюються у скоєнні хуліганських дій. У рамках кримінального провадження поліція Мукачева провела відпрацювання та ряд обшуків. В ході проведення яких вилучено наркотичні засоби, тактичні рукавиці, диктофони, ножі та інше. Також на спецмайданчик поміщенні два автомобілі

Подія мала місце 10 травня у м. Мукачеві на перехресті вулиць Духновича та Стуса. Група чоловіків напала на трьох мукачівців, завдавши їм тілесні ушкодження. У одного з потерпілих медики діагностували проникаюче ножове поранення черевної порожнини. За вказаним фактом поліцією було відкрито кримінальне провадження за ч. 4 статті 296 Кримінального кодексу України.

У суботу, 13 травня, мукачівські правоохоронці спільно працівниками управління карного розшуку та спецпризначенцями провели відпрацювання та санкціоновані судом обшуки. В результаті правоохоронці вилучили наркотичні речовини, ножі, диктофони, пластикові джгути та два автомобілі, які поміщенні на спецмайданчик поліції.



«Усіх учасників бійки було встановлено та доставлено до поліції. Особи нападників – мешканці Мукачева та Мукачівського району віком від 19 до 34 років. П'ятьом з них вже оголошено про підозру у скоєнні хуліганських дій. Разом з цим вирішується питання щодо обрання міри запобіжного заходу відносно підозрюваних», – коментує начальник Мукачівського відділу поліції полковник Василь Рябінчак.

До Єдиного реєстру досудових розслідувань також внесено відомості про зберігання наркотичної речовини, яка була вилучена у ході обшуку у будинку одного з підозрюваних. За даним фактом розпочато кримінальне провадження за ч.1 статті 309 Кримінального кодексу України.

Розслідування у цій справі триває і надалі.
Джерело: Відділ комунікації поліції Закарпатської області
До теми
- В Ужгороді поліцейські охорони оперативно розшукали неповнолітню та повернули її додому
- Майже півтори тисячі постанов про перевищення швидкості склали закарпатські патрульні у березні
- На Закарпатті СБУ, Нацполіція та прикордонники блокували черговий трансфер ухилянтів до ЄС
- За матеріалами поліції Закарпаття судитимуть водія, який у стані сп’яніння скоїв смертельну ДТП
- У центрі Ужгорода лунали постріли: поліція розшукала неповнолітніх
- Авто для ЗСУ опинилися у продажу: на Закарпатті викрили підприємця
- Поліція Закарпаття розслідує аварію на Берегівщині, в якій загинув водій легковика
- Понад 2,2 кг наркотиків намагалися ввезти в Закарпаття: поліція затримала наркокур’єра з Дніпра
- Викрав ключі з будинку та незаконно заволодів автомобілем закарпатця: поліцейські Сваляви затримали рецидивіста
- На Мукачівщині поліція затримала торговця зброєю: з незаконного обігу вилучено автомат Калашникова та бойові гранати
- На Закарпатті судитимуть 12 учасників злочинної групи – арештовано майно на майже 20 млн грн
- Поліцейський-ветеран із Закарпаття Владислав Горнодь виборов призове місце на міжнародному турнірі з джиу-джитсу
- На Рахівщині поліцейські затримали підозрюваного у смертельному побитті чоловіка
- Заподіяв смертельний удар в серце: поліція Хуста затримала підозрюваного в умисному вбивстві чоловіка
- Поліцейські Закарпаття розслідують автотрощу в селі Ракошино: один чоловік загинув, ще один – травмований
- Увага! Тимчасове обмеження руху в селі Ракошино через ДТП з потерпілими
- Бійця стрілецького батальйону поліції відзначили нагородою «Честь і доблесть Закарпаття»
- В Ужгороді поліція затримала рецидивіста, який викрав понад 100 тисяч гривень з рахунку пораненого військовослужбовця
- На Закарпатті поліція заблокувала ще три канали переправлення осіб через кордон: затримано чотирьох підозрюваних
- Упродовж доби на Закарпатті поліція припинила злочинну діяльність двох наркоторговців

До цієї новини немає коментарів