Закарпатські стражі кордону сіли в човни рибоохоронців

Домовленість про спільні дії було укладено керівництвом обох структур у березні цього року. Мета заходів – попередження проявів незаконної міграції та контрабандної діяльності на річкових ділянках кордону, а також протидія порушенням правил використання об’єктів тваринного світу. У ході зустрічі узгоджено порядок дій під час патрулювання водної частини держрубежу у межах відповідальності Чопського прикордонного загону та графік виходу спільних нарядів.
Отож, учора прикордонники та рибоохоронці вийшли на водне патрулювання по річці Тиса на ділянці відділу «Саловка». У ході виїзду було перевірено визначену місцевість, визначено загрозливі напрямки та маршрути та налагоджено взаємодію безпосередньо між інспекторами прикордонної служби та патрульними-рибоохоронцями. З метою висвітлення заходу у засобах масової інформації, також було запрошено представників центрального та місцевого телебачення.
Журналістам було продемонстровано порядок несення служби охоронцями кордону та затримання порушників законодавства з прикордонних питань.
Отож, сподіватимемося, що такі спільні наряди значно підвищать надійність охорони державного кордону та ефективність протидії злочинній діяльності на кордоні, а також сприятимуть боротьбі з правопорушеннями, пов’язаними з незаконним мисливством та рибальством у прикордонних районах Закарпаття.
Джерело: Чопський прикордонний загін



До теми
- Поліція Закарпаття ліквідувала міжнародний канал оптового постачання метамфетаміну в Україну: вилучено товару на понад 9 млн грн
- До 20% зростання пасажиропотоку очікують закарпатські прикордонники на свята
- Незаконне переміщення підакцизних товарів: у закарпатця вилучили авто та цигарки на 300 000 гривень
- Двох «водолазів» та їхнього «інструктора» затримали поблизу кордону з Румунією
- В українця, що повертався зі Словаччини, прикордонники знайшли наркотичну речовину
- 8 000$ за трансфер річкою до Румунії: на Закарпатті правоохоронці затримали двох причетних до переправлення
- На Закарпатті за тиждень засуджено організатора і переправницю, які намагались нажитись на переправленні ухилянтів
- На Закарпатті прикордонники першими зустріли Вифлеємський вогонь миру
- На кордоні зі Словаччиною затримали двох іноземців, які спершу тікали від закону з Чехії, а потім і з України
- Пасажирці поїзда «Чоп - Захонь» на ходу підкинули баул із контрабандними сигаретами
- В Україну – коліями: на кордоні з Угорщиною затримали іноземця
- Чернівчанин віз зі Швейцарії дві торби «яблук» на мільйон гривень
- У Чопському прикордонному загоні представили нового керівника
- Прикордонника Мукачівського загону відзначили державною нагородою
- Планували "піший похід" у гори. Прикордонники затримали переправника з клієнтом
- На Рахівщині викрили спробу переправлення через державний кордон військовозобов’язаного
- На Закарпатті дружині загиблого прикордонника передали державну нагороду
- У Мукачівському прикордонному загоні провели зустріч із родинами полонених та зниклих безвісти
- Троє чоловіків у супроводі провідника намагались незаконно потрапити в Румунію
- Човном через Тису за 3 тисячі доларів США – на Закарпатті затримали організаторів незаконної переправи

До цієї новини немає коментарів