Рівіс відзначив найкращих працівників та колективи музеїв Закарпаття

Так, за багаторічну плідну співпрацю на ниві музейної справи, високий професіоналізм та з нагоди Міжнародного дня музеїв Грамотою Закарпатської облради нагороджено наукового співробітника відділу науково-методичної та експозиційної роботи музею Михайла Джахмана та головного зберігача фондів музею Тетяну Шевніну.
(115).jpg)
Також з нагоди сьогоднішнього свята, Почесними грамотами облради нагороджено колективи: Мукачівського історичного музею, Хустського краєзнавчого музею, Меморіального будинку-музею народного художника України Федора Манайла – філії обласного художнього музею ім. Й.Бокшая, меморіального будинку-музею народного художника України Андрія Коцки – філії обласного художнього музею ім. Й.Бокшая та завідувача сектором етнографії Закарпатського обласного краєзнавчого музею ім. Т.Легоцького Віктора Шостка.
(138).jpg)
У своєму вітальному слові очільник облради від імені депутатського корпусу щиро привітав колектив Закарпатський обласний краєзнавчий музей імені Тиводара Легоцького та зазначив:
- Закарпатські музеї – це багатовікова скарбниця історичних надбань різних національностей та культур. Висловлюю щиру вдячність усім працівникам музею за натхненну працю і самовідданість професії. Ви збагачуєте інтелектуальний скарб нації та розвиваєте національну культуру, - мовив Михайло Рівіс і додав: - Закарпаття пишається історико-культурною спадщиною, яку вдалося зберегти завдяки багатьом музейним працівникам, аби достойно представляти сьогоднішньому та прийдешньому поколінням, і щоб вони пам’ятали про свої витоки.
(99).jpg)
Потім директор Закарпатський обласний краєзнавчий музей імені Тиводара Легоцького Василь Шеба під оплески присутніх вручив відзнаки найкращим працівникам музею.
(84).jpg)
(71).jpg)
(65).jpg)
.jpg)
(12).jpg)
Прес-служба Закарпатської облради
Читайте також: Закарпатські музейники відзначають професійне свято
До теми
- На Хустщині зіткнулися Skoda, вантажівка та автобус: загинула 17-річна дівчина, семеро людей у лікарні
- СБУ затримала на Закарпатті ділка, який організував канал незаконного переправлення ухилянтів за кордон
- У річки басейну Тиси вселили майже 70 тисяч мальків струмкової форелі
- У серпні на Закарпатті 21 водія притягнули до відповідальності за нетверезе керування
- Екологічна інспекція зафіксувала порушення на території Солотвинського солерудника
- Посвідчення УБД для конспірації та 6000 доларів за «трансфер» до Румунії: на Закарпатті викрито дві схеми незаконного переправлення
- 44 рятувальники та лісівники, 4 одиниці техніки: на Хустщині понад добу гасили лісову пожежу
- Майже тисяча гектарів вигоріла: на Закарпатті з початку року сталося 1767 пожеж в екосистемах
- «Ціна свободи»: в Ужгородському замку відкриють інсталяцію на честь полеглих Захисників України
- До 7 років ув’язнення засуджено жителя Чинадійова, який пограбував пенсіонерку
- За клопотанням поліції Сваляви суд взяв під варту підозрюваного у шахрайстві із заставою у розмірі 28,6 мільйона гривень
- Місцеві допомогли мотоциклом, рятувальники — евакуювали: на Свидовці туристу стало зле
- Загибель дитини на на Ужгородщині: 19-річного водія взяли під варту без права на заставу
- П’ятеро туристів заблукали в горах біля Синевиру: рятувальники допомогли спуститися
- У мікроавтобусі закарпатця прикордонники виявили речовину, схожу на канабіс
- Непристебнутий ремінь може коштувати життя: закарпатські патрульні у серпні винесли 22 постанови
- Поліція Закарпаття викрила наркоугруповання, яке збувало метамфетамін гуртовими та роздрібними партіями: організатори – власник та керівник приватної охоронної фірми
- На Закарпатті варили «Леквар Перемоги»
- За матеріалами поліції Іршави судитимуть підприємця, який продавав «гуманітарні» транспортні засоби
- В Ужгороді електричним струмом уразило двох чоловіків: один загинув
До цієї новини немає коментарів