Закарпаття у ТОП-п’ятірці рейтингу інвестиційної ефективності регіонів України

Закарпаття у ТОП-п’ятірці рейтингу інвестиційної ефективності регіонів України
За результатами оновленого рейтингу інвестиційної ефективності Закарпаття склала 179 балів А це відповідає рівню «вище середнього». Перші місця у рейтингу посіли Полтавська, Дніпропетровська, Одеська, Львівська та Закарпатська області.

 

ТОВ «Рейтингове агентство «Євро-Рейтинг»  надіслало на  адресу голови облради Михайла Рівіса лист, в якому йдеться:  « За результатами оновлення рейтингу інвестиційної ефективності областей, Закарпатській області оновлено рейтинг на рівні ineС, що відповідає рівню «вище середнього». Оновлення здійснено за даними 1-го кварталу 2017 р. Бальна оцінка інвестиційної ефективності області становить 179 балів (інформативно, оцінка за підсумками попереднього кварталу 2016 р. – 128 балів).

З метою оцінки інвестиційної ефективності досліджено динаміку показників, які характеризують як інвестиційну активність в регіоні, так і соціально-економічний ефект від залучених коштів. З більш детальною інформацією щодо методології рейтингових досліджень та рейтинговою оцінкою інвестиційної ефективності обласних центрів можна ознайомитися на сайті нашого рейтингового агентства http://euro-rating.com.ua/regiony/rejtingi-gorodov-i-regionov/».

Рейтинг інвестиційної ефективності областей є щоквартальним. Найближче оновлення буде здійснено у вересні 2017 р.».

Прес-служба Закарпатської облради

 

27 червня 2017р.
Çàãðóçêà...

До теми

Коментарі:

    До цієї новини немає коментарів