Свій ювілей Любов Слободська відзначить виставкою в Ужгороді

Авторка презентує добірку різножанрових творів живопису та графіки. Крім експозиції, увазі присутніх представлять і щойно виданий каталог, до якого увійшли репродукції вибраних робіт за 2010-2017 роки.
У вступному слові до каталогу поетеса, член Національної спілки письменників України та заслужений діяч мистецтв України Зоя Кучерява зазначає, що свої пейзажі, портрети, тематичні композиції художниця "виносить дбайливо, як дитину". "Любов Слободська багато працює на пленерах, намагаючись відтворити кольорове багатство природи, її неповторний настрій. Художній почерк – емоційно насичений. Авторка не намагається ідеалізувати природу, а прагне якомога ближче наблизитися до неї, донести до глядача її божественну красу і досконалість. Місія художника – приносити глядачеві радість, позитивні емоції, світло, добро. Палітра мисткині – світла і чиста".
Виставка присвячена ювілеєві художниці.
Любов Слободська (Товкач) народилася 1 липня 1947 року в с.Товкачі Овруцького району на Житомирщині. З 1966 по 1971 роки навчалась на художньо-графічному факультеті Одеського державного педагогічного інституту ім.К.Ушинського.
В 1973 році разом із чоловіком, теж художником, Віталієм Слободським переїздить на Закарпаття, де продовжує займатися творчою діяльністю, активно бере участь в обласних та республіканських виставках.
Член Об’єднання професійних художників Закарпаття (2011) та Національної спілки художників України (2013).
Джерело: Управління культури Закарпатської ОДА
До теми
- «Традиції на полотні»: народний художник України Тарас Данилич представив в Ужгороді виставку робіт з нагоди 80-річчя ФОТО
- Хатні ікони початку ХХ століття можна побачити на виставці в Ужгородському скансені
- В Ужгородському скансені відкрили експозицію робіт Любові Матіко
- В Ужгородському замку провели тематичну лекцію про незвичні музичні інструменти
- «Краса врятує світ» – виставка картин Василя Кочана в Ужгороді
- Ужгородський скансен запрошує майстрів бісероплетіння долучитися до виставкового проєкту «Намисто на біленьку шийку»
- Закарпатський академічний муздрамтеатр завершив 79-й сезон: актори показали свою наймасштабнішу виставу
- «Магія кольору у часі» - у краєзнавчому музеї представила свій творчий доробок ужгородка Кристина Негер
- 213 вистав, 10 прем’єр, понад 70 тисяч глядачів та близько 400 000 грн на підтримку ЗСУ - Закарпатський облмуздрамтеатр підбив підсумки сезону
- В ужгородському скансені відрили персональну виставку відомого закарпатського скульптора Василя Олашина
- «Ужгород квітне у творах митців» – виставка у Закарпатському музеї народної архітектури та побуту
- «Ужгород квітне у творах митців» – в обласному центрі запрошують на виставку
- «Кава на жорнах століть»: оновлена виставка в Ужгородському замку
- В Ужгороді представили виставку робіт Емми Зайцевої під назвою «Народження образу»
- Куїнджі, Айвазовський, Кричевський – колекцію Сумського художнього музею можна побачити в Ужгороді
- У галереї «Ужгород» відкрили виставку творів «Вернісаж 55»
- 30 травня в Ужгороді відбудеться відкриття виставки «Дитячі мрії»
- В Академії культури і мистецтв відбувся фольклорно-мистецький форум «Барви народного танцю»
- В Ужгороді відбувся обласний фольклорний фестиваль-конкурс «Веселковий передзвін»
- В Ужгороді відбудеться обласний фестиваль-конкурс «Веселковий передзвін»
До цієї новини немає коментарів