Ужгородським бухгалтерам і підприємцям розповіли про законодавчі новації щодо ПДВ

Ужгородським бухгалтерам і підприємцям розповіли про законодавчі новації щодо ПДВ
Сьогодні в Ужгороді відбувся тематичний семінар для платників податків щодо запровадження з 1 липня 2017 року змін до податкового законодавства з податку на додану вартість.

 

Дізнатися про податкові новації прийшло чимало суб’єктів господарювання, бухгалтерів та підприємців.

Відкрив семінар Юрій Сакалош – заступник начальника Головного управління ДФС у Закарпатській області, який привітав присутніх з днем бухгалтера, який святкують в Україні 16 липня, відтак перейшов до роз’яснення основних аспектів, пов’язаних зі змінами до законодавства з ПДВ.

Насамперед фахівець зазначив, що 13 липня 2017 р. Верховною Радою України прийнято законопроект про внесення змін до підрозділу 10 розділу ХХ Податкового кодексу України (щодо не застосування штрафних санкцій за несвоєчасну реєстрацію податкових та акцизних накладних унаслідок несанкціонованого втручання у роботу комп’ютерних мереж платників податків).  Таким чином, посадовець запевнив присутніх, що штрафні санкції, передбачені Податковим кодексом, за порушення граничних строків реєстрації податкових та акцизних накладних та/або розрахунків коригування до них у ЄРПН та ЄРАН, які були складені у період з 1 червня 2017 р. по 30 червня 2017 р., не застосовуються до платника податків за умови реєстрації таких накладних не пізніше 31 липня 2017 р.

Також присутні на семінарі фахівці Головного управління ДФС у Закарпатській області звернули увагу відвідувачів на порядок дії платника у разі блокування податкової накладної, роз’яснивши покрокові дії платника. Розповіли про порядок заповнення податкової накладної та порядок відшкодування ПДВ.

Варто зазначити, що формат, у якому фахівці органів ДФС проводять семінар, є популярним серед платників Закарпаття, адже завдяки прямому спілкуванню між учасниками заходу, кожен може отримати відповідь на найактуальніші запитання.

Джерело: ДФС у Закарпатській області

 

14 липня 2017р.
Çàãðóçêà...

До теми

Коментарі:

    До цієї новини немає коментарів