Не стало Людини з великим серцем…

Він ніколи не був байдужий до чужих проблем, завжди був готовий прийти на допомогу, підтримати словом і ділом. Його життєвий шлях буде прикладом для прийдешніх поколінь.
Від імені колективу департаменту охорони здоров’я Закарпатської ОДА та обласного госпіталю ветеранів війни висловлюємо щире співчуття рідним і близьким, його друзям і колегам, та молимося за спокій його душі. Сумуємо разом з усіма, хто мав честь працювати поряд з Володимиром Дмитровичем. Це непоправна втрата для всіх, хто його знав, та для всієї медичної спільноти краю.
Володимир Дмитрович БРИЧ народився 15 листопада 1955 року в с. Великий Раковець Іршавського району. По закінченні у 1978 р. медичного факультету Ужгородського державного університету розпочав свою лікарську діяльність з інтернатури на базі Костопільської ЦРЛ Рівненської області. З 1979 року по 1981 рік працював на посаді лікаря функціональної діагностики в Гощанській ЦРЛ Рівненської області. З 1981 року по 1983 рік проходив військову службу в лавах Радянської Армії.
Після військової служби повернувся на Закарпаття та був направлений на роботу заступником головного лікаря Ужгородської районної лікарні в м. Чоп і працював на цій посаді до 1987 року. З вересня 1987 року призначений на посаду заступника завідувача обласного відділу охорони здоров’я. 31 березня 1994 року прийняв присягу державного службовця. Із серпня 1994 р. - заступник начальника управління охорони здоров’я. З грудня 2014 р. призначений головним лікарем Обласного госпіталю ветеранів війни.
Де б не працював Володимир Дмитрович, він завжди виявляв себе як мудрий, грамотний та висококваліфікований фахівець. Його знання, досвід, організаторські здібності, творчий та відповідальний підхід до вирішення проблем забезпечували успішну діяльність всіх очолюваних ним колективів. Під його керівництвом медицина області успішно розвивалася. Він дав путівку у життя багатьом молодим медикам та управлінцям.
За роки своєї трудової діяльності неодноразово нагороджувався грамотами та відзнаками. Однак, головною нагородою для Володимира Дмитровича були беззастережний авторитет, шана, вдячність та любов колег і пацієнтів, всіх тих, хто його знав, працював разом. Його називали Людиною з великою букви, він до останнього дня залишався вірним клятві Гіпократа – простягав руку допомоги та підтримки кожному, хто її потребував.
Завжди з вдячністю будемо пам’ятати його чуйність, порядність, організованість, надзвичайну людяність та готовність прийти на допомогу кожному. Він став прикладом – яким треба бути в житті, в любові, на роботі.
Прощання з Володимиром Дмитровичем БРИЧОМ відбудеться сьогодні, 25 вересня о 10.30 в будинку панахиди на Кальварії.
Джерело: Прес-центр ОЦЗ в Закарпатській області
До теми
- «Файна вишиванка»: в Ужгороді оригінально вітали з Днем вишиванки
- Втрачений Ужгород: про що писали газети сто років тому, у квітні 1925-го?
- 178 немовлят народилося у квітні у Клінічному перинатальному центрі в Ужгороді
- Весна в Ужгороді змінює фарби — сакури вже відцвіли, але краса не зникає
- Де знайти гліцинії в Ужгороді?
- В Ужгородському замку відбудеться бал, збиратимуть гроші для важкохворого Олежика Ригана
- На виставці іконопису говорили про створення музею ікон Закарпаття
- Не сакурами єдиними: в Ужгороді розквітли тисячі різнобарвних тюльпанів
- Ужгородський батальйон ТрО терміново шукає операторів БПЛА та спеціалістів з РЕБ
- Рожева весна на тарілці: в Ужгороді створили сакура-меню зі справжніми квітами
- «Світ писанки» в Ужгороді: передчуття Великодня та підтримка захисників
- В Ужгороді фіксують зростання випадків захворювання на кір – медики закликають вакцинуватися
- В Ужгороді влаштували перформанс із тисячею паперових журавлів
- В інклюзивній майстерні-кав'ярні «Янгол» продовжують серії різноманітних майстер-класів
- Унікальну операцію провели у Клінічній лікарні планового лікування в Ужгороді
- Ужгородців закликають долучитися до обговорень про перейменування однієї з вулиць на честь ректора Закарпатської академії мистецтв Івана Небесника
- У 2024 році в Ужгороді від туберкульозу померли 16 людей. Медики наголошують: ця хвороба виліковна, якщо вчасно її діагностувати
- Сакура в кадрі: благодійний фотоконкурс стартував в Ужгороді
- Соціальні майстерні БФ "Карітас–Ужгород" допомагають людям з ментальною інвалідністю
- Жінок, які чекають чоловіків з війни, запрошують в Ужгороді на захід з емоційної та психологічної підтримки
До цієї новини немає коментарів