В УжНУ відбувся брифінг та воркшоп “YouControl – інноваційний інструмент для антикорупціонерів”

YouControl - інформаційно-аналітична платформа для бізнес-аналітики, конкурентної розвідки та перевірки контрагентів. Онлайн-ресурс розпочав свою роботу у 2014 році. Він дозволяє отримати актуальну на час запиту інформацію про компанію із державних реєстрів і щоденно дізнаватись про зміни, що відбуваються.
Як зазначила PR-менеджер YouControl Антоніна Ряховська: «Наш інтернет-ресурс опрацьовує дані з 40 державних реєстрів, аналізує контрагентів, зокрема, стан їхньої фінансової діяльності. Наша гордість – система, яка показує різноманітні зв’язки між компаніями. Користувач YouControl отримує інформацію про необхідну компанію у вигляді досьє, що дозволяє дізнатися, зокрема, про гравців на ринку, набагато швидше та ефективніше виявити можливі шахрайства чи корупційні схеми. Ми співпрацюємо з основними українськими антикорупційними агенціями та журналістами-розслідувачами: «Ні корупції», «Стоп корупції», з телеканалом «1+1», «Bihus.info», програмою «Наші гроші» та багатьма іншими. Метою нашої діяльності ми бачимо зростання української економіки та покращення її прозорості».
Засновник та СЕО YouControl Сергій Мільман розповів про дослідження, які робить ресурс, зокрема про ринок державних закупівель, про взаємодію українського бізнесу з російськими компаніями, які знаходяться під санкційними обмеженнями. «Ми презентували дослідження щодо економічних інтересів депутатів ВРУ, де розглянули, якими схемами вони користуються для оптимізації бізнесу, також робили рейтинг лідерів медичного постачання. Загалом, наш ресурс володіє багатьма механізмами, які дозволяють зробити дослідження будь-якої компанії в Україні більш повним та об’єктивним» - зазначив Сергій Мільман.
Для журналістів та студентів УжНУ відбувся воркшоп, протягом якого представники YouControl провели тренінг з користування онлайн-ресурсом, розглянули завдання, які виникають перед користувачами та шляхи їх вирішення.
Інформаційно-видавничий центр УжНУ
До теми
- Податківці Закарпаття провели ознайомчу лекцію для студентів економічного факультету УжНУ
- Зібрали близько 10 літрів крові: у молодіжному центрі УжНУ провели "День донора"
- Як діагностувати та відновити деградовані землі Закарпаття: проєкт молодих учених УжНУ отримав підтримку МОН
- «Стійкі місцеві та регіональні органи влади в Україні та країнах Вишеградської четвірки шляхом співпраці» – в Ужгороді презентували проєкт
- В УжНУ відбудеться меморіальний вечір Героя Сергія Кузнєва
- На юридичному факультеті УжНУ відбувся ювілейний — тридцятий — випуск магістрів
- Інклюзивна мобільність: в Ужгороді обговорили доступність навчання водінню для людей з інвалідністю
- У пошуках кращих форм та практик для України: УжНУ став майданчиком міжнародної дискусії та обміну досвідом
- Вчена рада УжНУ розглянула питання можливого об'єднання з Мукачівським державним університетом
- В УжНУ урочисто вручили дипломи магістрам біологічного факультету
- На території УжНУ відкрили погруддя національного поета Румунії Міхая Емінеску
- Студентки УжНУ – переможниці Національного дебатного турніру з політичних реформ
- Центр ветеранського розвитку розпочинає набір учасників на короткострокові освітні програми
- Майбутнім правникам та економістам УжНУ презентували пріоритетні напрямки у розбудові митної системи
- В УжНУ триває проєкт з науковими установами Вишеградської четвірки для посилення співпраці прикордонних регіонів
- Ужгород став майданчиком для обговорення ролі жінок у безпеці та відновленні України
- В УжНУ з’явиться багатофункціональний студентський простір
- В Ужгороді відбулася ХІІ Міжнародна науково-практична конференція GeoTech Zakarpattya 2025
- УжНУ - 80 років! Міський голова Богдан Андріїв привітав колектив вишу із ювілеєм
- Закарпатська обласна прокуратура направила до суду обвинувальний акт стосовно чотирьох колишніх посадовців територіальних органів Держземагентства

До цієї новини немає коментарів