Владислав Габда: Такі художники "тримають" загальний рівень сьогоднішнього мистецтва на Закарпатті...

Владислав Габда: Такі художники "тримають" загальний рівень сьогоднішнього мистецтва на Закарпатті...
Сьогодні в атріумі будівлі облдержадміністрації та облради свій творчий доробок представила Анна Ландовська – член Національної спілки художників України, лауреат обласної премії в галузі образотворчого та декоративно-прикладного мистецтва ім.Й.Бокшая і А.Ерделі.

 

Поряд із численними митцями й шанувальниками прекрасного, а також працівниками адмінбудівлі на урочисту подію завітав голова ОДА Геннадій Москаль, котрий привітав художницю з ювілейним роком та справді представницькою виставкою. За його словами, саме завдяки експонуванню таких мистецьких витворів атріум уже став певним "місцем паломництва" як для містян, так і для туристів, й це – позитивна тенденція. Принагідно, за вагомі творчі здобутки та внесок у розвиток крайової образотворчості Анні Ландовській вручено Почесну грамоту Закарпатської облдержадміністрації. 

У відкритті виставки взяли участь і т.в.о.начальника управління культури ОДА Іван Канюка та митці - представники обласної організації НСХУ Микола Шете й Василь Вовчок. Останній, котрий також є керівником секції живопису спілчанського осередку, відзначив високий професіоналізм, творчу самобутність і активну виставкову діяльність багатьох своїх колегинь, і зокрема – Анни Ландовської. 

Прихильно відгукується про доробок авторки і заслужений художник України Владислав Габда: "Такі художники "тримають" загальний рівень сьогоднішнього мистецтва на Закарпатті. Картини ці можна повезти у Відень, Будапешт, Париж, і там, без сумніву, знайдуться свої любителі класичного мистецтва, котрі оцінять цей грамотний, продуманий, дуже сильний живопис".

У свою чергу, Анна Ландовська подякувала за увагу до її творчості й за можливість експонувати роботи в атріумі, який, до слова, вважає цікавим виставковим майданчиком, таким собі "3D-простором", у якому твори мистецтва виглядають досить органічно і сприймаються по-новому.

Оглянути виставку можна протягом трьох тижнів.

Управління культури Закарпатської ОДА

 

05 грудня 2017р.
Çàãðóçêà...

До теми

Коментарі:

  1. Іван для модератора 2017-12-05 / 23:37:48

    Не Василь Габда а Владислав