В Ужгороді вітали бійців 128 бригади, які повернулися із зони проведення АТО
Урочисті збори з цієї нагоди відбулися у військовій частині А 1778 на вулиці Другетів. Зі словами вдячності до військовослужбовців звернулися командувач військ оперативного командування «Захід» генерал-майор Олександр Павлюк, командир військової частини А1556 підполковник Сергій Собко, заступник голови Закарпатської ОДА Володимир Колесніков, заступник голови Закарпатської облради Петро Грицик, Ужгородський міський голова Богдан Андріїв, перший заступник голови Ужгородської РДА Олександр Гарновдій. Серед присутніх на урочистостях були і волонтери «Руху підтримки закарпатських військових», рідні та близькі воїнів. За бійців та перемогу України помолилися представники духовенства.
За виконання бойового завдання на сході України військові Закарпатської 128-ї бригади сьогодні отримали заслужені державні нагороди, а також нагороди від міністра оборони, начальника Генштабу та командування, нагрудні знаки "За вірність народу України" від Полтавської облради.
Від імені всіх ужгородців за бездоганне виконання службового обов’язку, вірність присязі та народу України подякував воїнам міський голова Богдан Андріїв. Також він вручив грамоти Ужгородської міської ради та подарунки майору медичної служби Наталії Вариводі, старшим солдатам Антону Кіншину, Юрію Топольницькому, старшим прапорщикам Володимиру Бражевському, Олегу Горбульку, прапорщику Сергію Стукалову, молодшому сержанту Георгію Пастернаку, старшому лейтенанту Андрію Жемонському, сержанту Леоніду Хмеляруку, солдатам Сергію Прокопюку та Артему Шиянову.
Прес-служба Ужгородської міськради























До теми
- В Ужгороді у міській лікарні запрацювало сучасне реабілітаційне відділення
- Брошури трьома мовами про краєзнавчий музей імені Тиводара Легоцького: в Ужгороді відбулася презентація
- В Ужгороді відбувся міжрегіональний обмін досвідом у протидії гендерно зумовленому насильству
- Військові 128-ї бригади подякували Ужгороду за підтримку
- В Ужгороді запрошують на екскурсію «9 скарбів спадщини: ремесла та промисли Закарпаття»
- Ужгород у скорботі – сьогодні поховали ще одного Героя – 25-річного Михайла Гончарука
- В Ужгороді відбудеться «Вечір без цензури»
- Завтра Ужгород прощатиметься із захисником Михайлом Гончаруком
- 59 сіток передали у жовтні військовим волонтери, які виготовляють маскування у ПАДІЮНі
- До Дня вшанування пам’яті померлих в Ужгороді продовжили рух на двох маршрутах до міського цвинтаря
- «Барви рідного краю» - в Ужгороді відкрили виставку картин ветерана війни, архітектора Сергія Лєндєла
- Ужгород долучився до написання Всеукраїнського радіодиктанту національної єдності
- Сьогодні Ужгород попрощався із 35-річним захисником України - старшим солдатом, гранатометником Павлом Саєнком
- Українська академія лідерства розпочала в Ужгороді новий навчальний рік
- Завтра, 27 жовтня, в Ужгороді попрощаються із загиблим воїном Павлом Саєнком
- «Барви рідного краю» - в Ужгороді відбудеться ювілейна виставка робіт ветерана Сергія Лендєла
- Пам'ять жертв Угорської революції проти комуністичної диктатури вшанували в обласному центрі Закарпаття
- «Тут шанують ветеранів»: Ужгород приєднується до всеукраїнського руху підтримки захисників
- У Шахтинському лісі в Ужгороді вперше проведуть благодійний забіг «UZHTRAIL 2025»
- Ще 6 мільйонів гривень на підтримку Збройних Сил України виділили із бюджету Ужгорода

До цієї новини немає коментарів